Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Rozhodla jsem se, ze tenhle film nechci videt, dokud si neprectu knihu. Chtela jsem si hlavni postavy predstavovat a ne hned automaticky videt obliceje hercu, ktere pro ne vybrali. A ted musim rict, ze s vyberem moc nesouhlasim. Tedy krome Noomi Rapace v roli Lisbeth, ta je uzasna... a taky jako jedina predvadi nejaky herecky vykon. Nejvic me zklamal Michael Nyqvist, ktery nejen ze vypada jako trouba, ale i hraje jako trouba. Knizni Blomkvist je sice trochu suchar, ale ma byt inteligentni a pohledny. Koukat se na Nyqvista bylo pro me utrpeni. Co se deje tyce, zmeny mi az tak nevadily (zvlaste souhlasim s vyrazenim nepodstatnych milostnych romanku), protoze nacpat tam prehrsle informaci, na ktere si Larsson potrpel, a ktere davkoval opravdu velmi pozvolna, je nemozne. I tak je film az moc dlouhy, ale navic zkratka nema jiskru (ackoli svedstina pro me byla zajimavym ozivenim). Misto nazornych ukazek vrazd, ktere byly zbytecne, se mohli vic zamerit na psychologii postav, aby vetsina nepusobila jako roboti. Bohuzel jsem z nich necitila zhola nic, skoda. Jsem zvedava, jak se s tim poprali Americani.

Muži v říji (2009)

To bylo k nepreziti! Jedna za sympataka Jaroslava Plesla, ackoli hraje jako ponocny.

Nějak se to komplikuje (2009)

Ackoli je tahle zapletka uz notne okoukana, v podani Meryl a Aleca me proste neskutecne bavila! Oba jsou vic nez skveli a navic jim to dohromady moc slusi a proste ladi. Klobouk dolu za takovou volbu! Myslim, ze jim i smele sekunduje Steve Martin. Ackoli nam taky dost zestarnul (a asi prosel plastikou ci co), herecky um ma proste v krvi. Jedine, co me vytacelo, byl pristup deti... klasicky americky pohled na svet, kdy se vsechno toci jen podle deticek a jejich rozmaru, brrrr. Rodice snad maji pravo na svuj zivot, i kdyz maji deti, ne? Ale celkove hezka ctyrka.

Pan Nikdo (2009)

Pro me je tenhle snimek bohuzel nestravitelny... je prilis zvlastni, prilis zmateny a prilis roztristeny, abych si z nej dokazala neco smysluplneho poskladat. Uz po chvili me prestal bavit a jen jsem odevzdane cekala, jestli se ten spletenec na konci nejak rozplete. A vlastne ani nevim, jestli se opravdu rozpletl.

Pařba ve Vegas (2009)

Neurazi, ale ani nenadchne... uzasne herecke vykony, ale celkove tak vysoke hodnoceni nechapu.

Pevné pouto (2009)

Skvely start, byla jsem zvedava, co se z toho slibneho zacatku vyvine... ale postupem casu pribyvalo nudnych pasazi a vyobrazeni sveta mezi Nebem a Zemi me nazaujalo vubec. Je to cele prilis roztahane a mam vyhrady i k zakonceni. Musim ale vyzdvihnout uzasne herecke vykony, zvlast hlavni predstavitelka si me ziskala tim, jak dokonale nas provazela celym filmem. Za zminku stoji i Susan Sarandon, zbytecna postava, ovsem skvele zahrana. Ale proste jsem od tohoto napadu cekala vic.

Pokušení (2009)

Tesila jsem se na Liama Neesona, ale toho se mi moc nedostalo. V podstate to byl herecky koncert Julianne Moore a Amandy Seyfried, nutno zduraznit, ze skvely! Julianne na svuj vek vypada uzasne a s Amandou jim to krasne ladi. Zaver by si zaslouzil vic fantazie, ale jinak jsem vcelku spokojena.

První krok (2009) (seriál)

Uprimne nechapu zdejsi hodnoceni! Mne to prijde uzasne. Nic podobneho jsem u nas nevidela, coz je plus samo o sobe. Navic je to plne skvele hudby a jeste lepsiho tance, je to vtipne a je to sexy. Herci, kteri museli zvladnout modernu i balet, si to tezce vydreli. Na to, jak jsou mladi, zvladaji sve role vyborne i mimo tanecni parket. Dokonce musim rict, ze me bavi vic nez jejich starsi kolegove, ackoli duo Kriz - Kavalcik jim slape na paty. Dokonce mi nevadi ani Zilkova, kterou jinak nemusim. Nejvic me ale kazdopadne zaujal Filip Cil, ktereho jsem zaregistrovala uz v Kanadske noci. Podle me je to velky talent a doufam, ze o nem jeste uslysime. Tenhle serial je zkratka tak krasne pozitivni a energicky, ze me vzdycky nabudi a rozveseli. A to uz davno nejsem pubertak... coz mi ovsem nebrani v tom, abych se kochala pohledem na hezke polonahe kluky :). Objektivne bych dala 4 hvezdy, protoze serial je nedodelany (predloha ma 6 rad a my se zmohli jen na jednu, coz me dost zklamalo), ale kvuli neskutecnemu podhodnoceni, ktereho se tady serialu dostalo, pridavam patou.

Přešlapy (2009) (seriál)

Druha serie horsi a treti to uplne zazdila.

Sexy party 3: Prvák (2009) odpad!

Tohle je vazne nechutne nechutne! Vydrzela jsem dvacet minut a to jsem se musela premahat. Jonathan ma sice oci jako andel, ale tady je stejne nechutny jako vsechno ostatni, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (o nejakem hrani se vubec neda mluvit, ne, ze by ho tenhle film vyzadoval). Predchozi veledila jsem nastesti nevidela a ani nikdy neuvidim a ostatnim doporucuju totez.