Na Hromnice o den více (1993)

Fantasticky Bill Murray a naprosto neotrela a prvotridni zabava! Umi krasne zvednout naladu, diky za to.

Medvěd (1988)

Nejlepsi film se zviraty, co jsem videla. Medvedi herci jsou proste neuveritelni. Skvela prace!

Hledá se Benji (1987)

Klobouk dolu za takovou praci se zviraty. Mam zvireci herce rada, protoze zadny clovek nedokaze zahrat tak prirozene a krasne a jeste u toho byt roztomily. Nekdy je uleva, ze se ve filmu nemluvi... a presto je ten pribeh vymluvny a hezky.

Báječná sedmička (2005) (TV film)

Skvely Christopher (Christopher Parkinson) a jeho hlasky, ale jinak nic vyjimecneho.

Griffinovi (1999) (seriál)

Nektere dily jsou fajn, ale videla jsem i dost tech trapnych, nudnych nebo nechutnych. Hvezda navic je za psa Briana a za Stewieho.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Skvela Hrzanova (hlavne jako mutujici spoluzak), lec spousta narazek mi nic nerikala, protoze jsem je nezazila, a dva doprovodni herci mi moc nesedli. Ale zaslouzi si to 4 hvezdy uz za basnicky na zachode: "Na kostele zvoni zvon, seru, seres, sere on. Na mou veru, jak tak seru, tak mi prislo na mysl, jak sral knize Premysl. A pod tim: Horsi nezli Rusak, je ten curak Husak. A jeste pod tim: Delej mi to zezadu!"

Hačikó - příběh psa (2009)

Misty az prehane stylizovany dojak, ktery ale presto funguje. Pesan je zlaty a Richard mu i na stara kolena smele sekunduje.

127 hodin (2010)

Bohuzel se nejlepsi momenty filmu vesly na samy zacatek a temer vsechny byly v traileru. Jakmile uvizl, prestalo me to bavit. Sice vas parkrat prekvapi nejakymi zlepsovaky, ale vecne vzpominky, preludy a sny jsou otravna vycpavka. Jedine, co melo smrnc, byla chvile, kdy si pri nataceni hral na hosta jakehosi poradu a delal se sebou rozhovor. Ovsem byt jeho rodici, posmrtnou nahravku s krikem o pomoc bych dostat nechtela. A konec? Ten je typicky zoufale prehnany. Kladne body jsou tedy hlavne za vykon Jamese Franca, za dobrou hudbu a pekne exteriery na zacatku.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Tak tohle mi drasalo nervy. Pitoma putka, co si vezme jeste pitomejsiho chlapa zavisleho na mamince. Ja bych s nim nezustala ani minutu, natoz u tchyne (ta byla fakt krasne na zabiti), takze jsem jen znechucene sledovala, jak nelogicky a trapne se ta nana chova, pricemz na konci jsem si malem rvala vlasy. Jasne, kdyby hned odesla, zbyla hodina filmu by nemela o cem byt... ale to by bylo na mou dusi lepsi reseni. S prichodem stetky Cvancarove uz jsem byla presvedcena, ze dam odpad, ale prece jen byla Svormova tchyne s velkym T. Hlaska "Tchyne a uzeny - nejlepsi jsou studeny" je to jedine, co jsem si z tehle blbiny odnesla.

Zelený sršeň (2011)

Uz prvni scena vas dostane do kolen. James Franco je k popukani! A pak prichazi dalsi a dalsi skvele sceny, ktere utoci na vase branice. Tohle akcne vtipne tempo vydrzi az do konce a jedine bezvyznamne minus davam zaverecne honicce, ktera uz byla trochu moc dlouha a prehnana. Ze bude Kato (Jay Chou) skvely, jsem vedela uz z ukazek, ale prekvapilo me, ze jsem si oblibila i Britta, ackoli Setha Rogena vazne nemusim. A dalsi postavy jako Chudnofsky (Christoph Waltz) nebo Lenore (Cameron Diaz) proste nemuzete nemit radi. A jako male prekvapeni se objevi i Edward Furlong! Po vizualni i hudebni strance je to perfektni, ale myslim si, ze 3D nebylo nutne. Zvlast bocni zabery vytrcenych casti auta nebo ramene cloveka stojiciho k vam zady, me po chvili zacaly otravovat. Na druhou stranu ale u zpomalenych bojovych scen mate moznost videt vsemozne veci odletavajici primo k vam. Ja se bavila naramne a nad ocekavani a zasluhu pripisuju i skvele atmosfere csfdaku :). Dik!