Seveřan (2022)

Hele ja sem asi čekal víc. Dělo se tam toho dost i tak mi to přišlo jako hodně komorní drama o pomstě. A klidně to mohlo být o dost minut kratší. Řezničina slušná, hlavně u dobývání města. Ale není to taková jeba jakou jsem očekával podle traileru. Třeba někomu sedne víc. 60%

Moonfall (2022)

Adept na nejhorší film roku 2022. Čekal jsem katastrofický film a dostal jsem neuvěřitelnou katastrofu. To jsou snad všechny Emmrichovy filmy v jednom a to není zrovna super nápad. Tohle bolelo, hodně bolelo. 20%

Thor: Láska jako hrom (2022)

Ulítla fantasy komedie ulítleho režiséra, který zde trochu przni severskou mytologii. U Thorových filmu pro mě byla a vždy bude nejslabší dvojka ale tenhle díl je hned v závěsu. Byla to sranda to jo, ale nebylo jí nějak moc? Proč je Thor takovej jednoduchej týpek? Já se při filmu bavil, ale ve finále to občas šlo přes křeč. Gorr je hodně povedená záporná postava, co vždy když se objeví na scéně, tak jí vládne. Dokonce i vztah Thora a Jane měl nějakou hloubku. Škoda jen, že všechno muselo být podtrženo nějakým humorem. Je to velký, barevný, uřvaný, kde v dálce znějí Guns and Roses, ale taky je to dost dětský a trochu patetický. Je to příjemný film, ale muselo to dopadnout takhle? Jinak finále není vůbec špatný protože takhle jsem ho nečekal. 65%

Zločiny budoucnosti (2022)

Prostě tenhle režisér už nešokuje, tak jako dřív. Některý scény jsou trochu víc ale rozhodně né, aby se kvůli tomu utíkalo z kina. Body art občas pěkný, ale spíš je to takový filozoficky upovídaný. Z tohohle bizarního světa moc nevidíte ani nechápete. Známý herci a zvučné jméno na postu režiséra občas není vždy záruka kvality. Celkem utahaný na skoro dvě hodiny. 50%

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Hele jestli máte rádi Cage a jeho akční snímky z devadesátek, tak mrkněte na tuhle zvláštní buddy komedii. Párkrát jsem se fakt nasmál. 70%

Addamsova rodina 2 (2021)

Příjemný animák s pošahanou rodinou. Vtipný, svižný, koukatelný. 70 %

Men (2022)

Tohle bylo fakt divný. Rozhodně to není horor roku, jak se avizovalo. Mě teda ani nijak nebrala režisérova Ex-Machina. Tohle mělo svoje scény, ale ten artový přesah mě nějak minul. Ze začátku docela psycho a pak jsem čekal finální gore a místo toho jsem dostal neobjasněnou finální scénu. 50%

Princezna (2022)

Na jedno shlédnutí ideální. 90 minut rytířské řežby s dobrou choreografií. Krve trochu teklo a je to takový klasický styl, kdy musíte projít celou věž tu vykydat a sejmout bosse. 60%

Zvrhlost (2019)

Hodně silný příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Co všechno ti asi musí v dětství udělat, aby se z tebe stal nekrofil a sériový vrah. Nádherná příroda a okolí, kde se děly fakt zvěrstva. 70%

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Není to nejlepší seriál ze světa star wars, ale rozhodně mě nijak neuráží. Scénář sice občas pokulhává zato je tu příjemná nostalgie. Vader a Kenobi jsou tu nejlepší. Díly jsou krátký a tak lehce stavitelný. Mohlo to být klidně lepší, ale taky to mohlo být o dost horší. Se slabostí pro SW dávám 75%.