The Last Voyage of the Demeter (2023)

Hodnocení na ČSFD je nižší, ale mě tenhle film hodně sedl. Parádní atmosféra, dobře natočeno a dokonce si i vytvoříte za dvě hodiny nějaký vazby k postavám. Jedná se jen o kapitolu z knihy o Draculovi. Po dlouhý době se jedná o povedený film s upírem a dokonce i v mých očích o povedený horor. 75%

Meg 2: Příkop (2023)

Jednička byla béčko a dvojka je absurdní béčko, které vypadá levněji a ještě tu je žralok cca 15 minut z 2 hodin. Je tam toho tolik, že nevíte o čem to vlastně je. Pomsta, chamtivá společnost, velký žralok, jiné velké zvíře, dinosauři 😁. Jednička si aspoň držela nějakou štábní kulturu filmu se zvířecím predátorem. 45%

Knižní klub zabijáků (2023)

Pěkně natočený slasher, který nepřekvapí a rozhodně ani neurazí. Všechny klišé zde jsou a ve 20 minutě odhadnete, kdo je vrah a zda má komplice. Je to takový mix vřískotu a tajemství loňského léta. 55%

Dark Nature (2022)

Hromada stupidních lidí hraje ve stupidním filmu. Je to děs, ale musí se nechat, že potvora a scény z jeskyně nebyly nejhorší. Viděl jsem i horší horory, takže to zase taková ztráta času nebyla. 40%

Batman: Zkáza Gothamu (2023)

Parádní animace, nádech hororu a děj se odehrává ve 20.let 20.století. Batmanovi záporné postavy jsou tu zajímavě vykresleny a to ikdyž se mihnou jen na chvilku. Tohle byl určitě zajímavý kousek. Batman ve stylu Lovecrafta byla zajímavá změna. 80%

Batman a Superman: Bitva supersynů (2022)

Záporná postava z posledního sebevražedného oddílu od Gunna, zde dostává lepší prostor a využívá více svůj potenciál. Trochu novější animace a docela zajímavý příběh. Jako vždy se jedná o povedený kousek z animované tvorby od DC. 75%

Air: Zrození legendy (2023)

Bota je jenom bota, dokud si ji neobuje Mike. Příjemná jednohubka podle skutečné události. Nike se chce prosadit v basketbalovém odvětví a tak, chce získat Michaela Jordana a dát mu jeho vlastní značku Air Jordan. Super feeling osmdesátek a taky soundtrack. Necelý dvě hoďky jsou fuč, paráda. 75%

Sisu (2022)

Finská Tarantinovka, co je sice hodně přepal, jenže to vůbec nevadí protože je to zábavné. Zlatokop najde zlato a jednotka SS mu ho vezme. Takže zápletka je jednoduchá, ale nabitá akcí, krve a mrtvých nácků. Hip hip hurá, Kostěj volá 75%

Pavučina (2023)

A tomuhle já říkám příjemné překvapení. Film je natočen velmi ponuře, neví se kdo je vlastně kdo. Jestli je mamka s taťkou fakt párek psychopatů nebo jestli jen synáček nemá bujnou představivost. Hutná atmosféra a zajímavé finále, které sice trošku přibrzdilo tuhle jízdu, ale to nic nemění na tom, že jsem o filmu věděl prakticky fň a dostal parádní hororovou jesnohubku. Navíc v těch kvalitnějších je teď pomálu a tohle je určitě jeden z těch lepších a zajímavějších hororů. 75%

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

Co to sakra s tím Creeperem provedli? Furt jsem viděl horší filmy, ale tenhle snímek byl zbytečný. Škoda, mytologie postavy je zajímavá. 25%