Železná lady (2011)

vůbec se mi nelíbilo, jakým způsobem byl ztvárněn .. nebýt výkonu meryl streepové a velké osobnosti, kterou vdechla život, asi bych se ani nedodívala ... nudný a nezáživný film

Nadějný rok (2011)

příjemná komedie, která nezklame ani nenadchne ... jediné, co musím opravdu vyzdvihnout je výkon Jacka Blacka. Jedná se o první film, kde hraje normálně a neleze mi na nervy :-D

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

první verze se mi líbí víc. Hagane no renkinjutsushi má sice lepší grafiku, ale je tu víc klasických humorných scén, což kazí vnímání a požitek seriálu (kazí to atmosféru), k tomu vykládání děje taky lepší v původní verzi. Tohle jsem napsala než se začnou dvě verze kovového alchimisty rozcházet. Poté nelze porovnávat, protože jde o dva různé seriály. Stojí za to dokoukat do konce.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

1. serie - tři hvězdičky .. námět a příběh .. klasický fantasy, až moc se od ostatních neliší. Prostě padouch a nějaký vyvolený, který ho má zabít. a celé je to umístěné do fantasy světa. Na druhou stranu musím pochválit výběr herců (z Bridgeta Regana nemůžu spustit oči ještě teď :-) .. ale chválit určitě hlavně herecké výkony. V dílu, kde měl seeker a zpovědnice dvojníky díky kouzelném zrcadlu jsem opravdu moc pobavila a když se k tomu přidal dvojník kouzelníka, tak to už jsem praskala smíchy. Co se týká průběhu série, sice se tam pomalu vyvíjí děj, ale osobně bych uvítala větší šplapání seekera padouchovi na paty. Hodnocení se možná změní po shlédnutí druhé serie.

Medvídek Pú (2011)

Jedná se o film pro opravdu nejmenší diváky a proto se musíte na snímek dívat svou dětskou duší ... pokud opravdu na 60 minut zapomenete, že je vám 20 let, 30 let a podobně a probudíte toho tříletého, čtyřletého ... tak jinak než pěti hvězdičkami poté nemůete ohodnotit medvídka pú v téhle verzi

Pomsta (2011) (seriál)

Námět není špatný. Flashbacky mají tvůrci dobře vymyšlené, ale chybí tomu nádech, který by vás strhnul a nutil by vás shlídnout všechny díly v kuse. Krom toho mám výhrady i k výběru herců, hlavně k hlavní hrdince a potomkovy jejích dvou hlavních škůdců.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

další britský seriál,který nezklamal. Akorád až třetí serie mě chvílemi přestávala bavit a škoda, že tam už nehraje Robert Sheenan, ten byl super a ten nový maník ho prostě nedokáže nahradit.

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Chtělo to větší rozpracování .. klidně mohl být snímek delší, škoda, jinak by dostal hodnocení čtyř hvězdiček

D.Gray-man (2006) (seriál)

Celkem velké zklamání :-(.. co se týká japonských animovaných seriálů horší průměr