Kobra 11 (1996) (seriál)

Kamera: Axel Fischer, Theo Angell, Georg Fick, Ingo Hamer, Alexander Honisch, Joachim Jung, Martin Meyer, Christian Paschman, Axel Sand, Michael Wiesweg......Tohle je parádní! Jeden z mála německých seriálů, na který se rád dívám den co den! TS!

Lotrando a Zubejda (1996)

Kamera: Jan Malíř..... ROFL! Seidlová je na posledním místě...:) však co, hrála tam jenom jednu druhou titulní postavu, pohoda, né?

Tajnosti a lži (1996)

Geniální - režie, herecké výkony, příběh. Celý film jsem sledoval jedním dechem.

Casino (1995)

Kamera: Robert Richardson ... po technické stránce dokonalý film. herecké výkony více než vynikající. Spád kterým film začal mírně spadl, ale i tak jsem se celou dobu bavil při sledování tohoto tříhodinového opusu o životech lidí a o tom, jak za vším hledat ženu.

Evidence (1995)

Nejabstraktnější Reggiovo dílo, jinak opět krásné a ta hudba! Díky za link.

Nováci (1995) (seriál)

parádní produkce novy.

Sedm (1995)

Kamera: Darius Khondji ... druhe setkani s Fincherem(prvni byla Hra, ktera se mi velmi libila) a jeste k tomu s jednim nejlepe hodnocenych filmu vsech dob. Prestoze jsem od toho moc necekal, tak nemohu hodnotit peti hvezdami, protoze - vykon Kevina Spaceyho prekonava oba dva slavne herce(i kdyz ti taky udelali kus prace) - scenar ponekud nedotazeny do konce, atmosfera me moc netizila, prestoze se mi na konci libilo to, ze jsem byl zmaten a docela necekal, tak musim nejak rict, ze to je cele bez stylu a kamera bez jakekoliv valne kvality...

Síť (1995)

Kamera: Jack N. Green .... namet je hooodne zajimavy - co kdyz vas takhle najednou vymazou ze sveta?

Stefanie (1995) (seriál)

Sestra se srdcem. Uplná aliterace a vy tomu dáváte takovej odpad, že se nestydíte

Akumulátor 1 (1994)

Kamera: F. A. Brabec - lidi tady neví, co je dobry, nejlepší svěrák zaručeně, tak dokonaly film, kterýmu se z další svěrákovy tvroby nic nevyrovna!