Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

hvězdičku za příběh, hvězdičku za elen hunt a hvězdičku za reisera. tot cele.

Kameňák (2003) odpad!

skvělý příklad, jak zneftipnit výborné vtipy. Víš, Zdenku, jak mě štve, když říkám někde vtip a lidi mi říkají - to bylo v Kameňáku? Ne, tohle sis mohl odpustit:)

Kameňák 2 (2004) odpad!

než přišel kamenák tři, tak jsem si myslel, ze to je nejhorsi film, co jsem kdy videl. s bohem pane "režisére"

Kameňák 3 (2005) odpad!

chtěl jsem dát jedničku za dollynu, ale stejně je má umělý...

King Kong (2005)

Kamera: Andrew Lesnie.....ponekud zdlouhave, ale jacksonova rezie je znat... takze si udelal svuj detsky sen a mohl by trhnout rekord a udelat film kratsi, nez tri hodiny.:) A kamera Andrewa Lesnieho nema chybu, jeho smysl pro akčnost je vidět jak v LOTRu, tak v kinkongovi....

Kinoglaz (1924)

Kamera: Mikhail Kaufman .... krásný pohled kino okem, tedy kamerou. Pohled na lidi.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Kamera: Gero Steffen ... je to k nevire, opet dalsi petka, ale u tohohle filmu to proste jinak nejde. Krome vynikajicich vykonu hlavnich i vedlejsich roli(Moritz Bleibtreu je opravdu dokonaly herec) jsem hlavne uzival tu DOKONALOU kameru. A prestoze to nekdy bylo hodne jednoduche, nakonec jsem preci jenom upadl do nadseni, ktere me presvedcilo, ze nemecke filmy jsou opravdu nejlepsi. A navic jeden z prvnich filmu, ktere jsem videl v nemcine bez titulku. A jeste jedna hlaska - Operace uz probehla? Ano, jsi v nebi, toto je svaty petr. Salam alejkum. fakt lol.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Kamera: Axel Fischer, Theo Angell, Georg Fick, Ingo Hamer, Alexander Honisch, Joachim Jung, Martin Meyer, Christian Paschman, Axel Sand, Michael Wiesweg......Tohle je parádní! Jeden z mála německých seriálů, na který se rád dívám den co den! TS!

Kojak (1973) (seriál)

kojak je skvělý seriál, opravdu nechápu, proč má tak nízké hodnocení. Telly Savalas v dabingu pana Moravce získává o rozměr navíc.

Konec básníků v Čechách (1993)

Kamera: Josef Vaniš ......trochu slabší, přece jenom vyměnil blondýnky za černovlásku... brodská musela do krásy dozrát.