Walk the Line (2005)

Ahoj Jani , isi si tohle ještě neviděla, jsi blázen. Je tk fakt dobrý 👍

Life in the Freezer (1993) (seriál)

Ahoj Jani. Úplná pecka . Mám doma na VHS, kdybys potrebovala vidět 😂

Oppenheimer (2023)

Ahoj Jani, Das gut shit! Nemám čas psát víc, jedeme koupit kolo 👍

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Ahoj Jani, doufam, že už jsi někoho našla , kdo s tebou půjde do kina, protože tohke je totalni pecka. Možná nejlepší ze všech tří dílů !

Jan Žižka (2022)

Ahoj Jani, tak tohle je jiný level. Vzhledem k tomu, že jsem dal Eurotripu ***, tak tady to je dost slabé **. Jako běhání po lese, klouzání ze strání a promenádování se kolem Dolského mlýna to nezachráněj :D Tady chybí silný refren jak hovado! poněvadž, to co tam hraje za muziky, to je bída, furt něco, nemůže ten orchestr chvíli nehrát? Overall nic moc, jak jinak.

Na nože (2019)

Ahoj Jani . Ani jsem netušil do poslední chvíle ,jak to tedy bylo. O dlouhý době konečně pořádná pecka na Netflixu 🙃

The Gray Man (2022)

Ahoj Jani, tuhke slataninu rozhodně doporučuju! -vynechat a obejít #2hourssaved. Nemáš zač. V sobotu jsem dočetl knižní předlohu , tak jsem se těšil na totalni peck. Jsem netušil, že to ani nedokoukam. To se fakt nedá 😂RIP IN NETFLIX

14 vrcholů: Nic není nemožné (2021)

Ahoj Jani , je to frajer. Hlavně se mi libí ,jak se mi konečně zaplnila za prázdná místa z jiných dokumentů. Vůbec jsem nechápal ,kdo to ten Nirmal je... Je to dechberouci. Hlavně je obdivuhodnej výkon na K2. Peace out!

Arcane (2021) (seriál)

Ahoj Jani , tuhle pecičku bys rozhodně neměla vynechat. Na animácích si stejně vyrostla,takže tohle zvládneš. Je to fakt povedený a dává to parádní smysl i pro toho kdo nezná background celého příběhu.