Lupin (2021) (seriál)

Ahoj Jani, už jsi viděla tohle? Epes rádes. Dannyho parťáci v jednom člověku. Je to fakt kůůl. Pět dílů, takže to máš za hodinu shlédnutý(kvik mafs). Doporučuju na to kliknout na neatflixe. Neuděláš chybu.

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Ahoj Jani, tohle je must see... není tam sice nic novýho co bys ještě neviděla, ale v podání Davida A. to je tak koulervoucí, že by jeden přestal jíst maso. Teda já ne, ale někdo jinej určitě :D. Doporučuju, je to klasický shrnutí toho, co říkal tenhle děda snad v každým dokumentu, a to sice že člověk, je pěknej sráč.

Díra (2019)

Ahoj Jani, CIVE! tohle jsem si pustil v jednu ráno v karanténě ... jakože na usnutí... no dokoukal jsem to a hned za čerstva vkládám komentář ... už se mi nechce spát, asi jdu stříhat látku na roušky. Nekoukal jsem na trailer ani na popisek, prostě mi to nabídl Netflix, tak jsem to pustil a jakoby, hodně zajímavej koncept a dokonce jsem se zjistil, že ani já neumím vlastně srát nahoru :D Pak mi dej vědět, jak sis to užila

Tajná posedlost (2019)

Ahoj Jani, tohle doporučuju, parádně jsme se u toho s Nikol nasmáli. To je fakt totální nelogická píčovina :D

Bohemian Rhapsody (2018)

To byla pecka, viď? Jsem rád,že tam dali tak velkou část koncertu live aid, škoda jen,že se tam nevešla we will rock you.

Contratiempo (2016)

Ahoj Jani, tohle bys měla vidět! je to na Netflixu a je to fakt pecka

Deadpool 2 (2018)

Ahoj Jani, je to pecka, tohle by sis neměla nechat ujít. Mě se to líbilo snad ještě víííííííííc než jednička. Nikol z toho byla taky nadšená :D .. fakt pecka!!

Bright (2017)

Ja u toho balil darky, a udalo se mi to v celku dobry, od netflixu jsem teda zvyklej na jinci kvalitu,ale co už

Dunkerk (2017)

Ahoj Jani, Film je to ve svý podstatě super skvělej, až na to, že u něj nepociťuješ žádný emoce, a to jakože fakt žádný. Moc se mi to líbilo, perfektní zvuk i kamera, ale vzhledem k tomu, že to celý spěje k jedinýmu konci, kterej všichni vědí jakej bude, tak je to takové mdlé... no nicméně to stojí za shlédnutí.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Muzika, mluva,zpracovani ,no proste vsechno k breku