Moiraine

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 27.8.2017  15:58
    Death Note (2017)

Adaptace mangy se nekoná, na to je film moc hloupý, včetně Lighta, kterého by zmanipulovalo i pětileté dítě. Žánrově film neví, co vlastně chce být - jestli gore horor nebo love story ze střední (což podtrhuje i ne úplně vhodně zvolený soundtrack), nakonec není ale ani jedno. Pokud člověk ale odhlédne od hromady nelogičností, které se tu objevují, a zapomene na geniální předlohu (ze které tvůrci četli tak maximálně synopsi), tak se dá těch 100 minut i bez větších problémů přežít.

• 4.10.2015  16:41
    Areumdawoon naui shinboo (TV seriál) (2015)

Další seriál OCN, co mě zaháčkoval už u první epizody. A s každou další jsem to hltala pořád víc a víc. Flashbacky do vztahu těch dvou mě vzaly za srdce víc, než většina romantických kdramat. Navíc ten OST je naprosto dokonalý. Bohužel to netrvalo věčně. V poslední třetině už byl děj moc překombinovaný a už to víc nebylo o těch dvou, ale spíš o každém zvlášť. A pak přišel konec. Ten by byl pro mě naprosto dokonalý, kdyby nebylo poslední scény, díky které ten závěr nechápu. Líbí se mi, když se v seriálech objevuje něco z korejských thrillerových filmů a tady se to celkem i povedlo.

• 4.10.2015  16:19
    Bameul geotneun sunbi (TV seriál) (2015)

Kvůli Lee Jun Kimu jsem přimhouřila oči a dala tomu 2*. Nechce se mi věřit, že by se jednalo o věrnou adaptaci originální manhwy, jinak ta její popularita nedává úplně smysl. Najdeme tu nelogické události, absenci základní inteligence postav, kdy se nikdo neptá na očividné otázky a patetického hlavního hrdinu, který raději pořád dokola zachraňuje hlavní hrdinku než aby se snažil zachránit všechny ostatní. Měla jsem tu ráda dvě postavy: prince (aspoň ze začátku) a Gwiho, který jako záporák byl super. Navíc Lee Soo Hyuk v těch rozevlátých hanbucích vypadal opravdu dobře a správně "evil":) Celkově ty hanbuky které se tu objevily, byl opravdu pěkné. Dějově to do sedmé epizody bylo fajn, pak tomu došel dech a když je nakonec zachránil Joseon Twilight, tak to už byla konečná.

• 4.10.2015  16:07
    Aenggeurimam (TV seriál) (2015)

Úplně nechápu tu vlnu nadšení, která se rozpoutala kolem Angry Mom. Je to sice zábavný seriál, ale na to abych ho mohla brát vážně, je to až příliš makjang. Témata šikany a korupce na školách jsou závažná a obzvlášť v Koreji dost aktuální, ale tady bylo všechno tak absurdní a všichni byli navzájem tak propojení, že těžko těm náhodám věřit. Pokud se ale od toho oprostím, tak jsou to solidní 3*. Jsou tu zábavné postavy, děj se nijak netáhne, i když mi to ke konci už přišlo moc dlouhé, a je to správně dramalandově naivní.

• 4.10.2015  15:46

Varování: tento seriál obsahuje stupidní humor. Žádné hluboké myšlenky a lidská dramata tu nenajdete. I to, co by se mohlo zdát jako potencionální drama se nakonec ukáže jako blbost:D Nicméně pokud jste ochotní na to přistoupit (nebo jste fanouškem SHINee), tak vzhůru do toho. Navíc většina epizod obsahuje dva nesouvisející příběhy, takže se na to dá koukat po 20ti minutách při snídani na rozveselení vstupu do dne. Ve většině epizod se objeví i nějaké to cameo (třeba Taemin z už zmíněných SHINee, nebo třeba LeeTeuk ze Suju či L z Infinite), které potěší:)

• 4.10.2015  15:07
    Gajogkkili wae ilae (TV seriál) (2014)

Přestože skvosty typu Ulice nedokážu strávit, Korejské rodinné 50+ seriál mě baví. Asi to bude tím, že s předem daným počtem epizod a dějem, který tomuto počtu odpovídá, má člověk pocit kompaktnosti a vývoje postav oproti neustálému opakování toho samého. WHtmF navíc má dobrou rovnováhu mezi dramatem a komedií, které se občas střídají i v rámci jedné epizody. Jako například třeba předposlední epizoda, kdy jsem brečela smíchy při zpěvu Dal Bonga a následně dojetím když... to už byl spoiler. Nemůžu říct, že mi všechny postav byly od začátku sympatické, ale jak jsem je postupně poznávala, tak jsem se naučila mít ráda úplně všechny (i když u některých to byla fuška :D). Nejlepší ze všech je ale každopádně otec rodiny, kterého si jeho potomci absolutně nezasloužili. Doporučuji každému, koho nezastraší těch 53 epizod, má rád trochu dětinský humor a dokáže vstřebat kulturní rozdíly (které mně u korejských rodinných dramat často dělají problémy).

• 4.10.2015  14:54
    Neoreul gieokhae (TV seriál) (2015)

V mých očích je IRY trochu zvláštní seriál. Hlavní postavy by se daly popsat jako "dva pschychopati, jeden sociopat a jeden stalker" - a já je měla ráda všechny :D Vlastně všechny postavy jsem měla ráda, včetně už tradičně neschopných policistů v čele se synem chiefa. Romantická linka tu nebyla nijak v popředí, spíše jenom tak ze zvyku, což mně vůbec nevadí. Obzvlášť když tím dostalo víc prostoru hledání a vztah obou bratrů. Dalším kladem je absence hluchých epizod - v každé bylo něco zajímavého. Navíc tu byla spousta vtipných momentů a šance, že se na celý seriál podívám znovu je opravdu velká. Jediné, co mi kazí dojem, je konec. Tvůrci očividně nebyli dostatečně odvážní na to, dát sem pořádný konec, který by se nemusel být takový, v jaký někteří diváci doufali, a radši předvedli snahu zavděčit se všem bez toho, aby nabídli nějaké rozuzlení. Já bych radši asi viděla jinou pointu, než jakou jsem chtěla, než žádnou.

• 22.8.2015  17:06

Nemyslela jsem si, že AoT je vhodný materiál pro velké plátno: na jednu stranu tu je celkem pomalu se rozjíždějící zápletka, které to trvalo skoro 25 epizod se pořádně ukázat, a na druhou stranu se hraný film neobejde bez hromady triků. Proto moje očekávání nebyla nijak vysoká, ale i tak jsem byla celkem zklamaná. Spousta z anime byla změněna bez toho, aniž by se někdo zamyslel, jestli ty změny dávají v kontextu příběhu smysl. Hodně je to vidět hlavně u postav, kdy se změnila jak jejich motivace tak dost často i povaha. Na druhou stranu o postavách, prostředí, společnosti... se vlastně nedozvíme vůbec nic kromě toho, že je ohrožují titáni. To všechno dohromady bohužel pořádně nefunguje ani jako adaptace ani jako samostatný film. Výhodou je, že AoT má jenom něco přes hodinu a půl a na tu dobu v pohodě zabaví, a ty triky nakonec taky dopadly lépe než jsem čekala. Já si připsala navíc ještě malé bezvýznamné plus za to, že jsem poznala jednu nebo dvě titánské tváře - teď už jen přijít na to, kde jsem je viděla. Teď už si zbývá jen počkat jak dopadne druhý díl a spinoff.

• 22.8.2015  16:47
    Joker Game (2015)

Hodně mě pobavil konec, protože to vypadá že si při natáčení někdo řekl "Ee, fyzikální zákony jsou nuda, rozjedem to..." :D Je to čistá zábava bez ambicí být něčím víc, a já se bavila od začátku až do konce, takže naprostá spokojenost. Škoda jenom, že podplukovník Yuki neměl víc prostoru.

• 17.8.2015  21:13
    Sangryusawhe (TV seriál) (2015)

U High Society mám hodně smíšené pocity. Na jednu stranu si uvědomuji, že dějově to není nic úžasného a je to hodně předvídatelné. Na druhou stranu jsem se každý týden těšila na další epizody. K tomu očekávání jsem měla dva důvody. Prvním z nich byla dvojice Chang Soo a Ji Yi. Ti dva byly naprosto kouzelní a byla radost je sledovat ať už byl jejich vztah momentálně v jakékoli fázi. Druhým by pak byla postava Joon Ki-ho, který mi na začátku vůbec nebyl sympatický a na konci jsem ho už vyloženě nesnášela. Přestože Sung Joona mám ráda, jeho postavu jsem nemohla vystát, i když to nebylo nejspíš takhle zamýšlené (alespoň ne až do konce). Jeho chování a vztah k ostatním postavám mi umožnil se u těch 16-ti epizod nádherně rozčilovat. Poslední hlavní postavou pak je Yoon Ha v podání Uee. Líbilo se mi, jak se její postava v průběhu vyvíjela. Ostatně to je positivem pro všechny hlavní postavy. Jak už jsem zmínila, dějově nic moc a i když tu byla snaha přinést něco nového, tak se tu všechny zvraty daly odhadnout několik epizod dopředu. Dlouho jsem si říkala, že dám slabě 4*, ale ten konec se mi vůbec nelíbil, přestože přesně nedokážu říct proč.

• 25.7.2015  21:57
    Orenji mamalreideu (TV seriál) (2015)

Dokázala bych napsat pěti stránkovou esej o tom, co se mi na Orange marmelade nelíbilo. Zkráceně by to bylo: postavy, děj, zpracování. Nečekala jsem, že to bude nějaký zázrak, ale kvůli Lee Jong Hyun-ovi jsem to chtěla zkusit. Příjemným překvapením byl i Ahn Kil Kang. Bohužel tím příjemná překvapení skončila. Manhwu jsem celou přečetla a přesto, že cílová skupina puberťaček tam je hodně poznat, tak i tak se to dobře četlo, postavy byly sympatické a objevilo se tu pár zajímavých nápadů. Proto mi taky zůstává rozum stát nad tím, jak se jim z celkem fajn webtoonu povedla udělat tahle slátanina. První třetina má nelogický sled událostí, které jsou navíc ještě úplně šíleně sestříhané. Druhá pak mění žánr z romance na historické drama a když to pak dostane "pointu" v poslední třetině, tak to už je úplně konečná. S každou epizodou mi bylo za herce víc a víc trapně, aby mi v posledních epizodách navíc ukázali, jak pokrytecké to celé vlastně je. Osobně mě navíc ještě zamrzelo, když s takovým zaměřením na hudbu a kapelu absolutně nevyužili potenciál LJH. Zpravidla se snažím seriály sledovat až do konce, když už jsem je začala, tak ta jedna hvězda je za to, že i když to bylo špatné, tak to alespoň nebyla bolest sledovat.

• 12.7.2015  22:36
    Deo leobeo (TV seriál) (2015)

Líbí se mi, jak korejské kabelové stanice nabízejí často něco jiného, než ty veřejné. The Lover je asi první korejský slice of life, kterou jsem viděla. Žádný velký osudový příběh, žádné velké melodramatické zvraty, prostě jenom pohled do života 4 párů, kteří spolu z různých důvodů 'jen' bydlí. I když často ty situace byly přehnaně zobrazené (čímž ale i často velmi vtipné), tak jsem z toho měla takový 'ze života' pocit. Každý pár byl jiný a v jiné situaci, ale všechny jsem měla svým způsobem ráda. I když nejvíc jsem se zasmála s dvojicí z bytu 610 :D Asi by se tu slušelo varování, že seriál mnohem víc otevřený, co se týče sexu než klasická kdramata bývají.

• 12.7.2015  22:31
    Heelreo (TV seriál) (2014)

Podle synopse mě Healer nijak neoslovil, tak jsem mu nevěnovala pozornost, když se vysílal, ale když jsem pak viděla ty kladné ohlasy, tak jsem si řekla, že to zkusím. A nelitovala jsem toho. Od první až do poslední epizody tu nebyla hluchá místa, postavy byly sympatické a chovaly se logicky a i příběh byl inteligentně vystavěný. To samo o sobě stačí na 4*. Ta pátá je za tu radost ze sledovaní, co mi to přineslo. Vrátilo se mi tu to kouzlo, kvůli kterému jsem na kdramata začala koukat a spolu s ním i smutek, že už seriál skočil a touha podívat se na něj znovu, což se mi naposledy stalo s You're beautiful, když jsem byla teprve na začátku své cesty dramalandem.

• 12.7.2015  22:29
    Maendorong ttottot (TV seriál) (2015)

Skoro by se nabízelo říct: "Typické sestry Hongovi." Jejich humor mi opravdu sedne, takže první půlka jejich seriálů mě zpravidla hodně baví. Mají sympatické hlavní postavy a navíc se u nich většinou najdou vedlejší postavy , které jsou naprosto úžasné, ať už tetička a režisér v Gumiho, nebo tady starší bratr a hlavní lady diver. Smála jsem se snad pokaždé, když se objevili na obrazovce. Navíc teď už snad i povinné cameo z předchozího seriálu, taky potěšilo. Dalším kladným bodem by bylo prostředí, kdy celé to působí jako reklama na Jejudo - a funguje, jak ráda bych se tam podívala:) Bohužel po nějaké desáté epizodě se hlavní dějová linka změnila na neustálé "má mě rád - nemá mě rád" a začala se strašně táhnout, takže to nakonec držely jen ty vedlejší postavy. Odpověď na otázku, jestli se na to podívat je stejná jako na: " Máte rádi sestry Hongovi?"

• 12.7.2015  22:27
    Fuben na benrija (TV seriál) (2015)

Jak jsem zjistila, tak spousta lidí začalo sledovat seriál ze stejného důvodu jako já - plakát:D Za sebe musím říct, že to byla dobrá volba. Mám ráda všechny obyvatele města, se kterými jsem byla seznámena. Kolikrát jsem si říkala, že by nebylo špatné tam taky uvíznout:) Každá epizoda se zabývá nějakým závažným problémem, který se nakonec ukáže jako něco trochu jiného, než za co se vydává. Osobně mám asi nejradši epizodu s Yetim:D Seriál je to opravdu hodně pohodový a krásné zasněžené Hokkaido dává alespoň na chvíli zapomenout jaká jsou v létě vedra:)

• 22.6.2015  09:52

Hodně se tu zpívá. Až moc. Kdyby ubyla alespoň polovina písniček a místo nich přišel nějaký děj, bylo by to lepší. Celé to je přímočaré s pouhým náznakem zápletky. A když dojde na závěrečné morální poučení, Tak nám ho jedna z postav musí sdělit - tomu říkám podceňováni inteligence diváka (i toho dětského). Nakonec jediné, co Strange Magic má, je vizuální stránka.

• 14.6.2015  09:20
    Gooyeochinkeuleob (TV seriál) (2015)

Zimní sezóna mě na poli kdramat úplně nenadchla, ale zato v té jarní začalo pár zajímavých počinů. Po zkrácení délky o 4 epizody, je Ex-girlfriends club první, z těch co mám rozkoukané, co končí. Začala jsem koukat kvůli Song Ji Hyo, kterou mám hlavně kvůli RM moc ráda, ale nakonec si mě získaly všechny ex-girlfriends. Nejlepší okamžiky jsou ty, kde jsou všechny pohromadě. Dlouho se mi nestalo, že bych se u nějakého kdramatu bavila u všech epizod až do konce. O to víc mě mrzí, že došlo na zkrácení na 12 epizod. Žánrově je to rom-kom, ale v tomhle případě ta romatika výrazně ustupuje komedii. A nejsou to jenom bývalé přítelkyně, ale taky Myung Soo a režisér Jo, kdo mají své nezapomenutelné momenty. Celý ten seriál je vlastně jako jeho titulní píseň - hravý a veselý. U mě to jsou hodně silné 4*.

• 15.2.2015  10:27
    Nobunaga no Chef (TV seriál) (2013)

Už někdy kolem druhé epizody se mě zmocnil neodbytný pocit, že období válčících států byla vlastně jedna velká kulinářská soutěž. A když pak na kulinářskou soutěž opravdu došlo ... Na jednu stranu si to říká o to, aby to člověk nebral moc vážně, ale tuhle teorii nabourávají ty naučné výklady historie, kterými je to prošpikované. I když to svojí informační hodnotu asi má, tak já se nějak nedokážu dostat přes ty kulinářské "zázraky", které tam Ken předváděl. Jak mohl Nobunaga bez Kena přežít, než ten se tam záhadně objevil, to nechápu. Trochu paradoxně síla tohohle seriálu leží v postavách, které jsou sice absurdní, ale nějak mě bavily. I když víc jak 2* tomuhle s čistým srdcem dát nemůžu, na druhou sérii se určitě podívám.

• 15.2.2015  10:18
    Rondo (TV seriál) (2006)

Od začátku do konce bylo sledování Ronda takovým malým utrpením. Ten příběh by nejspíš nebyl tak špatný, ale to zpracování mě neustále mátlo a měla jsem pocit, že přidat nějaký logický sled událostí a alespoň trochu normální chování postav, by tomu prospělo. Sem tam se stane zvrat, ke kterému nic nesměřovalo, takže působil spíš jak scenáristické zoufalství. U některých scén mi nebylo moc jasné, co že se to tam vlastně děje a proč. Cekově bych řekla, že víc než co jiného je to promarněný potenciál.

• 15.2.2015  10:11
    Pinokio (TV seriál) (2014)

Pinocchio má stejného scénáristu a stejného režiséra jako I can hear you voice (nehledě na obsazení:)) a myslím, že je to na tom hodně poznat. Střídání komických momentů s těmi dramatickými mi nikdy nepřišlo nijak křečovité nebo nucené. Hodně se mi líbilo, jak tu byly napsané postavy (až na jednu výjimku).On taky Park Hye Ryun má svém kontě kromě ICHYV i první Dream High, což byl další seriál, který se mi hodně líbil. Spousta věcí tu byla ukázána celkem naivně, ale i tak ta moc médií byla až děsivá. Plné hodnocení nedávám proto, že tu chybělo něco, co by si mě opravdu získalo, ale i tak do budoucna druhé shlédnutí nevylučuji.

• 3.1.2015  04:09
    Nappeun nyeoseokdeul (TV seriál) (2014)

Tady se žádná romantika nekoná. A je to dobře. Ze začátku jsem si myslela, že to bude strukturálně klasické krimi: jeden díl = jeden případ, ale byla jsem mile překvapena, když se po pár epizodách rozjel kontinuální příběh. V polovině mi to atmosférou hodně připomínalo Ajeossiho, což jsem u televizní produkce úplně nečekala. Poslední epizody sice byly trochu slabší než ten prostředek, ale pořád dost dobré. Neříkám, že se od určitého momentu nedala alespoň část té pointy uhádnout, ale i tak jsem napjatě čekala na každou další epizodu. Navíc jsem tu viděla jeden z nejlepších cliffhangerů, co se kdramat týče. Trochu mě zklamala odpověď na závěrečnou otázku "Proč?", ale člověk asi nemůže mít všechno. Každopádně se asi podívám, co dalšího zajímavého může OCN nabídnout.

• 3.1.2015  04:00
    Ókami šódžo to kuro ódži (TV seriál) (2014)

Na tak iritující hlavní postavy jsem už dlouho nenarazila. Ti dva si sebe navzájem opravdu zasloužili. Sledovat jeho neskutečný nadbytek arogance a její zoufalý nedostatek sebeúcty bylo téměř utrpením. Ještě že alespoň vedlejší postavy byly jen nezajímavé nebo neměly prostor.

• 3.1.2015  03:39
    Modeonpameo (TV seriál) (2014)

Nemůžu říct, že všechen humor, co se tu objevil dokážu ocenit, ale i tak jsem se smála od začátku až do konce. I v posledních epizodách se objevovaly scény, které mě rozesmály. A na to Hong Kiho "Gwaenchanhayo. Gwaenchanhayo" jen tak nezapomenu. Celé to bylo praštěné a přitažené za vlasy, ale přesně v takové míře, která mi sedla. Začala jsem na to koukat kvůli Lee Hong Kimu, ale dokoukala to kvůli všem těm postavičkám, které se tu objevily. Ať už to byli čtyři neúspěšní rockeři, děda s jeho čokoládovými tyčinkami nebo vesnický hrdina - jelínek, všichni si mě získali. Asi to nesedne úplně každému, ale jenom za tu scénu se šneky musím dát 4* :D

• 3.1.2015  03:27

"Když už jsem viděla anime, kouknu i na tohle." - něco podobného mi proběhlo hlavou, když jsem narazila na Sukitte ii na yo. A ono to je vlastně to anime, akorát že místo 12x20 minut to má skoro dvě hodiny. Ta poloviční stopáž je na tom poznat - místo jakékoli zápletky je tam jenom její náznak, chybí tu jakékoli plynutí času, takže to vypadá, jako kdyby se všechno stalo během pár dnů a celkově je to takové mdlé a o ničem. Anime jsem dala hvězdičky dvě, tak tady jdu ještě o jednu dolu.

• 3.1.2015  03:17
    O! mai reidi (TV seriál) (2010)

Rom-kom bez romantiky a bez komedie. Spíše než romantický příběh o rozvedené matce, která najde novou lásku, to je příběh o tom, jak výše zmíněná matka přišla ještě ke dvěma dalším dětem (Min Woo se sice ve svých dvaceti osmi letech technicky za dítě nepovažuje, ale chová se tak). Více než cokoliv je to úsměvné a roztomilé - tady patří kredit hlavně malinké Yoo Bin, která je tu opravdu rozkošná. Kouká se na to celkem dobře: tempo si příběh udržuje celý seriál víceméně stejné, celkem sympatická hlavní hrdinka je příjemnou změnou, Si Won se do role hodil, vedlejší postavy byly celkem fajn a neiritovaly (kromě bývalého manžela, který mi lezl na nervy od první minuty, co se objevil, a ke konci mi jeho chování přišlo přišlo dost mimo charakter). Tím, že do poslední epizody se nějaká romantika vůbec neřešila, se tvůrcům povedlo vyhnout řadě klišé. Zase ale na druhou stranu když už tam měly náhle se objevivší malou dcerku, tak by nebylo špatné se chvíli věnovat i třeba hledání vztahu otce k dcerce. Vím, že tohle je klišé klišé, ale řekla bych, že se to celkem očekává když se někomu před dveřmi objeví potomek. Místo toho je tu Ye Eun jenom jako záminka pro romantickou linku, která se stejně nekoná. Pro mě to jsou takové mírně slabší tři * a to hlavně díky tomu, že to příjemně odsýpá a nikde to vyloženě nedrhne.

• 7.12.2014  14:10
    Raieo geim (TV seriál) (2014)

Úplně se mi to nechce hodnotit jako remake, protože Korejcům se podařilo udělat si to hodně po svém. Hry samotné jsou sice (snad až na dvě) totožné s japonským Liar Game, ale přidání příběhu okolo celé hry to zase trochu ozvláštnilo a dodalo tomu jinou atmosféru. Trochu mě zklamal hlavní hrdina, protože kontinuální absence výrazu nemůže nahradit charisma Matsudy Shoty. Na druhou stranu záporák v podání Shin Sung Roka byl perfektní. Navíc Da Jung jsem měla radši než Nao, protože mi nepřišla tak moc naivní/hloupá. Jsou to nakonec slabší tři, protože se mi úplně nelíbilo, jak byl zvládnutý konec.

• 7.12.2014  14:00
    Naeildo kantabille (TV seriál) (2014)

Nejsem fanouškem ani japonského dorama, ani anime. Na tohle jsem se spíš podívala jako vzpomínku na Beethoven Virus, kde to také bylo o vážné hudbě. Nakonec nejsem ani zklamaná. To, co jsem neměla ráda na Nodame Cantabile (obou), Korejci úspěšně vyeliminovali. Kámen úrazu pak už je jenom v tom, že to nenahradili ničím jiným. Takže nakonec tu máme ničím výjimečný příběh z prostředí hudební školy, který sice nepřetéká emocemi, ale taky naštěstí nesklouzl do typicky korejského melodramatu. Pro mě je to celkem slušný průměr - vidět a zapomenout.

• 7.12.2014  13:54
    Kuroko no basket (TV seriál) (2013)

Na rozdíl od první série je tohle už opravdu jenom o zápasech, které vyplňují 90% stopáže celého seriálu. Navíc se mezi těmi všemi ultimátními, super-ultimátními a ultra-ultimátními technikami někam vypařil ten basketbal. Někde od poloviny to už bylo spíš o tom, jaký zázrak zase vymyslí, aby zvrátili vývoj hry. Kouká se na to sice celkem dobře, ale už to není taková zábava, jako to byla v první sérii.

• 23.11.2014  17:12
    Samchongsa (TV seriál) (2014)

Za sebe můžu říct, že jeden z mála korejských seriálů, který si svojí kvalitu držel od začátku až do konce. Měla jsem ráda všechny 3 (+1) mušketýry, i když princova povaha byla někdy (čti často) na pěst - ale i to byla sranda. Vlastně by se dalo říct, že to je nejzdařilejší zpracování Tří mušketýrů, jaké jsem viděla od verze s Michaelem Yorkem, přestože to má s knihou společnou snad jen premisu a základní charaktery postav (v ději by se podobnosti najít daly, ale jenom když je člověk opravdu hledá). Navíc i akční scény se mi hodně líbily. Škoda jen, že Yong Hwovu koni nebyl dán větší prostor :D Jsou to opravdu hodně silné 4 hvězdičky a já jenom doufám, že dojde na slíbenou druhou (a třetí) sérii.

• 18.11.2014  22:27

Hodnotím stejně jako první sérii. Pokud se někomu líbil první sériál, tohle se bude líbit taky, protože to neztratilo nic ze své nízkorozpočtovosti. Holt je vidět, na co byla vynaložena velká část rozpočtu - na opening :D

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14