Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3500x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová - Krobotová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala
  • Nikon

Tak jsem se včera přinutil, podívat se na jeden z nových českých "seriálů".......... Režie Dušan Klein, na první pohled dobré obsazení .......... jak to dopadlo ? Snad poprvé v životě jsem byl rád, když se uprostřed programu objevila reklama. Aspoň jsem bez výčitek mohl přepnout na jiný program (a "zapomenout" přepnout zpět) .......... To ti starší herci vážně zapomněli hrát, a ti mladí se to dosud nenaučili (a někteří se to evidentně nikdy nenaučí) ?! ........... Je opravdu nutné rozdrobit celý "potenciál" v tak nesmyslném projektu ve stylu "rodinných pout" ? ........... To se takovéhle věci lidem fakticky líbí ?! ............ Pánové a dámy, mám pro vás všechny velmi špatnou zprávu - seriálová tvorba v Čechách šla (zdá se) definitivně doprdele ....... :)(9.9.2005)

• korbitch22

nejmenší zlo z těchto českých telenovel,ale vlastně největší co se týče počtu dílů.je až obdivuhodné jak na nás dokážou chrlit jeden debilní díl za druhým a lidi na to furt čuměj a čuměj,jo hold česká obdoba seriálu tak jde čas na nás bude chrlit průjem asi ještě dlouho.jestli se divíte za co ta jedna hvězda,pak vám s radostí odpovím:za to že aspoň zde je nějaký ten náznak herectví.ale co v tom ty lidi proboha dělaj????kurva to se fakt nikde jinde neuživěj že musej brát takový sračky?herci jako:kříž,hrušinský,brodská,maciuchová to byli kdysi esa.teď jsou to už jen prodejný děvky.(7.11.2008)

• InJo

Zřejmě nejlepší z nejhorších (tj. nekonečných) současných českých seriálů. Pádné argumenty pro toto tvrzení po mně ale opravdu nechtějte. ;-) Každopádně je to snesitelné nejen pro nejnenáročnější burany (nebo alespoň ty díly, které jsem viděl) a když se zrovna neřeší obligátní soap-operové megaklišé "X podvádí Y se Z" (a že se tu řeší sakra často a obvykle nikterak výjimečně), tak tam občas dojde i na vcelku vkusné zpracování atraktivních a závažných témat (domácí násilí, stalking, konflikty žáků s učiteli, emo problematika atd.). 50 %(26.4.2006)

• ivishka

Přiznám se,že byly doby kdy jsem tenhle seroš sledovala díl od dílu...Díky bohu mě tahle doba přešla a nastalo období vzdoru podobně jako hojně rozšířená nemoc puberta a došlo mi jak neskutečně se dějová linie opakuje...kdyby se jen opakovala ona je neskutečně nemožná....Není možné aby manželka "mrtvého" ruského mafiána vůbec žila to za A,za B není možné aby někdo byl regulérní sebevrah a s*al se do ruské mafie apod....Podobných neskutečných FAU PAX je v tomto seriálu řada co je ovšem asi nejvíce ponižujícím faktem - je neutuchající a viditelná hloupost veškerých dialogů a "životních" situací...nevím kde ty příběhy berou???U nás obyčejných a hlavně NORMÁLNÍCH lidí určitě ne..1/5 za to,že to kdysi mělo jakousi minimálně přípustnou hranici sledovanosti - nyní by si to zasloužilo odpad ale křivdila bych sama sobě a svému vkusu,když jsem vydržela nespočet řad na toto civět..(27.8.2012)

• Dudek

Seriál Ulice je dalším nesledovatelným dílem, které na nás vykouklo z dílny pana Dušana Kleina. Nikdy jsem netajil, že snímky tohoto režiséra nejsou zrovna těmi, na které bych se rád díval. Ve většině Kleiových pokusů o film vystupuje český neherec jménem Pavel Kříž, jenž svým vklouznutím do jakékoli scény nekazí pouze ji, ale většinou celé dílo. Bylo tomu jak u nezábavné Pentalogie „Básníci“, tak i u seriálů a filmů, kam se nejspíš dostal omylem, neboť je nerežíroval jediný muž, který je jej schopen i přes jeho naprostou hereckou neschopnost obsazovat a to i do hlavních rolí – ano, pan Klein (!). Můžu se jen domnívat, z jakého důvodu se televize Nova rozhodla najmout na realizaci prvních dílů nekonečného seriálů právě diskutovaného režiséra. Možná je to proto, že nějaký chytrý člověk z Novy shlédl seriál Strážce duší na ČT1 a zaujala ho jeho hrůznost, kterou nelze jen tak někde spatřit a možná je ten důvod úplně jiný. Každopádně můžu být rád, že televizi nesleduji moc často a pokud ano, komerční Nova je to – pokud možno – co nejméně. Proto mě tento strašná projekt nebude již nikdy kazit náladu byť jediným svým záběrem.(3.9.2005)

• - Za devět let natáčení se v hospodě u Henryho spotřebovalo 47 793 nealko piv. (M.B)

• - Jiří Štrébl se nechal slyšet, že ho jednou na toaletách napadl muž kvůli tomu, že je hnusný na svoují nevlastní dceru Emu. Když se potom v seriálu zbavil fenky Roxy, lidé mu nadávali na ulici. (Bioscop)

• - Od roku 2011 se v seriálu začaly objevovat takzvané skryté reklamy, označované jako PP. Všimnout si tak diváci mohou například společností Euronics, Tescoma nebo dodavatele elektřiny RWE. (kohout08)