Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 40–60 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Pagáčová, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Hanychová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbigniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Vondrová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbara Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Veronika Bellová, Ondřej Novák, Eva Hacurová, Vojtěch Hrabák, Barbora Seidlová, Natalie Golovchenko, Antonio Šoposki, Marek Latiok, Drahomíra Stejskalová, Martina Hekerová, Anežka Matušinská, Lucie Vojtová, Irena Máchová, Karol Csino, Felix Šrámek, Jakub Vašek, Johnny Horák, Patrick Markes, Jan Šraitr, Libor Matouš, Petr Reif, Nela Kailová, Ladislav Dušek, Ondřej Studénka
  • Gemini

Když se řekne "Ulice", vybaví se mi spojení "každej blbej den". Hned potom se mi vybaví postava mladého faráře halekající protestsong o tom jak mladý lidi s báglama z domu vodcházej. A upřímně řečeno, po umělecké stránce je tahle druhá myšlenka daleko větší nářez a zaujme daleko víc než takřka denní trápení těch několika nováckých lidiček a jejich řešení "všedních starostí", jako jsou nevěry, útěky dětí z domu, nechtěná láska milionáře, boj o komunální moc, dcera přivádějící si přítele z vyššího stupně bytí, minulost pronáledující ubohou feťačku svedenou na scestí a podobně. Nicméně sem tam se objeví nějaký ten překvapivě povedený vtip nebo scénka skutečně jako ze života, a upřímně řečeno, daleko víc mě vytáčí idiocie dialogů v Ordinaci V Růžové Zahradě nebo vůbec totální esence zoufalství jménem Bazén či papundeklová Rodinná Pouta. Ano, i v Ulici se setkáme s archetypem seriálového dialogu: "Dylane, jsem v hajzlu, rozvázala se mi tkanička u boty." "Nechceš si o tom promluvit?", ale skutečně by to mohlo být mnohem horší. A vzhledem ke kadenci by to byl mnohem větší nápor na nervy a duševní zdraví než výše uvedené "skvosty televizní zábavy". PS: Za díl s nějakou VELMI ODVÁŽNOU lesbickou scénou (už dávno ne toho roztomilého děvčátka s rovnátky z Jojo klubu) Patricie Solaříkové a Michaely Badinkové bych šel i výš než na tři hvězdy:))(21.9.2006)

• Phobia

Dám vám dobrou radu, dámy a pánové (ti především): pokud kojíte u zapnuté televize, vždy mějte ovladač po ruce. Jestliže skončí vaše oblíbená kriminálka, přetrpíte blok reklam a upoutávek, může se vám stát, že se na obrazovce vyskytne "Ulice". Sebrat dítěti kozu, abyste se dostali k ovladači příliš vzdálenému, je skutečný problém - kojenec vám při tomto pokusu pravděpodobně utrhne bradavku. Ale riskněte to. Zvolíte-li raději uchovat poprsí v jednom kuse, vlivem sledování telehovnely vám mlíko zkysne a váš mozek se za pár desítek vteřin změní v pudink. Už nikdy více, ovladač od tohoto zážitku nosím na šňůrce u krku a v kapse mám pro jistotu náhradní baterie! Dávám "Ulici" 10% za tu nepatrnou možnost, že je na ní třeba něco pozitivního. Odmítám vydat svou příčetnost všanc, abych po onom (pravděpodobně imaginárním) kladu pátrala.(11.11.2015)

• Rocky62

V raných počátcích, kdy stádo diváků TV Hovna dostalo nové krmě v této podobě se ještě nejednalo o pořad, který by způsoboval těžké poškození na duševním zdraví. Čistě ze zvědavosti jsem shlédl pár dílů a nevěřil jsem vlastním očím. Imbecilita šla prudce nahoru a IQ pořadu prudce dolu. Do hereckého ansámblu známých tváří se přisrali "lidé", kteří náhodou měli cestu kolem kulis v Hostivaři. Pokud pominu, že někteří "herci" v této zhovadilosti jsou neskutečně příšerní ( Matonoha, Tomicová) tak se předpokládám děje v každém dílu totální hovno. Na scénu přijde pár, který to dá spolu dohromady, následuje rozchod. Poté nám televize ukáže nějaké hádky, které zpravidla končí vždy omluvami a co považuju za hardcore fetiš humus, tak to, že 99% všech zúčastněných se snaží chovat ukázkově, tzn. musíme si všichni pomáhat, musíme jeden druhého srát s otázkama, zda něco nepotřebuje a hlavně nesmíme zapomenout usmívat se jak teplouš v pubertě. Skutečně nedůstojná sračka gigantických rozměrů, jejíž desetileté vysílání a po takové době stále vysoká sledovanost něco vypovídá o našem prohnilém národu. Hnus nemocnej.(6.7.2009)

• kulyk

Všichni ti naši bohémští herci si na leasing pořídili oktávky a herky zase cecky, tak mají teď hoňku se splácením. Sice by ještě předloni přísahali na Stanislavského, že podřídí svou uměleckou plodnost puze a jen divadlu, ovšem následně je ve snech navštívila můza Branželína a ukázala jim, že existuje i jiný životní styl než vegetování v podobě nekomerčního biočlověka. I odhodili zamaštěné dredy a batikované tepláčky a stiskli Luciferovu napřaženou pařátku na důkaz uzavření kšeftu. Těm s hnusnějším xychtem hnát nepodala reklamní mašinérie, museli se tedy spokojit s oudem hydry Novy. Celé té plejádě strašilek (a že jich tam je skutečně jako na orloji) slouží ke cti, že jsou sami znechuceni z nastalé situace, proto v tom hrají doopravdy blbě. Vyjímkou je snad jen Venca Svoboda, ten se vážně překonává. A Vacek, neboť jeho neskutečný talent stačí i na to, že všechno hraje stejně.(24.5.2012)

na sledování dennodenně? Nikdy! Ovšem dvakrát, třikrát do měsíce jako kulisu při práci všeho druhu? Proč ne, mezi českými nekonečnými seriály absolutní král, který nezpůsobí krvácení očí ani hromadnou sebevraždu mozkových buněk. Nebudu tomu dávat odpad jenom proto, žr nemusím vidět každý díl a stačí mi vidět každý třicátý. Jen stačí přistoupit na pravidla hry. Ale stejně bych Kleinovi nach**l do dýmky(3.3.2013)

• - Do všech domácností bylo přivezeno 2400 snídaní i večeří a 1900 obědů, spotřebovalo se 13 500 rohlíků a 3600 chlebíčků (hlavně ve Večerce u Nyklů). (duklak2)

• - Celý areál Ulice propojuje 5,5 kilometru zvukových kabelů se 180 konektory. (kapsomut)

• - V seriálu se vystřídalo neuvěřitelných 30 paruk. (duklak2)