Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Moc jsem to teda nepobral. Po 15min, kdy se vlastne nic nedelo a jen dementne blikala kamera (asi jakoze mrkani), jsem to chtel vypnout. Nakonec jsem to vypnul az v 60min, kdy se vlastne porad nic nedelo. Mam rad Adkinse a mozna ke konci neco predvede, jak psal Wacoslav1, ale ja na to uz nemel nervy. Takze za Adkinse, Dolpha a JCVD davam dohromady 1*.

Souboj bijáků (2013) (pořad)

Dve hvezdicky davam akorat za Dolpha. Je vcelku vtipnej :), ale jinak je to neskutecna kravina. Kdo nema rad ani Dolpha, tak at si me hodnoceni zmeni na odpad.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Nechci rikat, ze to na jednicku nema. Pac z dnesniho pohledu by mi i jednicka asi prisla jako kravina. Ale jako malej jsem to mel rad. Kazdopadne jako oddychovka na sobotni destive odpoledne dobre. Porad jsou to blbci.

Kung Fury (2015)

Absolutni pecka a pocta filmum, ktere jsem jako malej miloval.

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Mrazive desive. Zacatek se trosku vlekl, ale clovek tak nasal ten pocit bezmoci. Thure Lindhardt mi trosku pripomnel Corina Nemce, ktery si zahral Teda Bundyho (mimochodem v dost spatnem filmu :) ). Herecky je to vyborne. Ale delsi stopaz tomu trosku ubira, jelikoz se to pak trosku stava sterotypnim.