Prokletý klub (2009)

Mozna je to tim, ze jsem u toho pracoval, ale nejak jsem to nepobiral. Porad to preskakovalo sem a tam a ja nestihal sledovat dej. Druhou pulku filmu uz jsem sledoval pozorneji a presto jsem se nudil.

Zkažená mládež (2007)

Videl jsem to uz pred casem a porad si vzpominam na tu silenou atmosferu. Takovou sikanu by nikdo nemel zazivat, ale jak nam ukazuje realny svet, tak tomu tak neni. Naprosto paradni film.

Avatar (2009) odpad!

Jak já tenhle film nesnáším. Vůbec nechápu jeho vysoké hodnocení. Šel jsem na něj do kina jako na přelomovou událost. Ale jestli měla být ta pecka jen to 3D, tak to jsem si mohl pustit benchmark grafické karty a vyšlo by to stejně a možná by to mělo i lepší děj. Nenávidím filmy, kde je jasný příběh už po pár minutách filmu. A tenhle, brr i to slovo film se mi k tomu nehodí, film je tak strašně předvídatelnej, že by lepší scénář vymyslelo i dítě ve školce. Plus další mínus je Michelle Rodrigueze. Její tvrďácké pózy byly směšné už v LOSTu. Ale tady je to snad ještě horší. Pokud bych sestavoval můj top3 nejhorších hereček, tak tam určitě bude.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro milovníky britských sitcomu povinnost. Pro spousty z nás kult. Z původních sérií si nevybavím slabší díl. Miluju je všechny. Nádherně trapné kulisy. A jeden z mála seriálů, kterým neškodí český dabing. Dokonce bych řekl, že ho dokonce i zvedá.

Mladí muži za pultem (1994)

Několik lidí mi pořád říkalo, že se na tenhle film musím podívat. Ten nátlak byl tak velký, že jsem se jednoduše zasekl a na ten film jsem se nepodíval. Až jednou, když jsem se nudil o deštivém víkendu, jsem se na něj podíval. A musím říct, že všichni měli pravdu a já jsem se tak stal jedním z nich, který do všech hučí, aby se na tenhle film podívali. Je to krásnej nízkorozpočťák. A já tak našel svého dalšího oblíbeného režiséra. Naprosto skvělé dialogy a práce se střihem.

An Honest Liar (2014)

K tomuhle filmu jsem se dostal náhodou a jsem za to moc rád. James Randi je úžasný člověk. Jeho boj proti šarlatánům a podvodníkům, kteří zneužívají lidské utrpení je obdivuhodný. V tomto dokumentu máme možnost vidět i jeho osobní život. Včetně jeho společné domácnosti s jeho přítelem. A právě díky jeho příteli se na konci uděje docela zajímavá zápletka. James je v té době hodně zranitelný a tím vznikne asi jeho nejúpřímější zpověd.

Krvavý sport (1988)

Tohle je film mého dětství. Viděl jsem ho asi 500x. Poprvé, když tam byl simultální dabing přes německý dabing. Což byl nezapomenutelný zážítek :D. JCVD je tu ve skvělé formě. Tím nemyslím herecky, ale fyzicky. Děj je naprosto jednoduchý a hlavní podíl má akce. Dialogy o ničem, přesto plné nezapomenutelných hlášek (Jakou cihlu? Třeba tuhle.... Né, tu spodní... a pak přijde dymak). Díky tomuhle filmu jsem podlehl akčním béčkům.

Ant-Man (2015)

Aaaaa, neskutecna kravina. Prvni pulka filmu bylo vyslovene utrpeni. Pak se to trosku zvedlo, kdyz se konecne objevila nejaka akce, ale bohuzel byla strasne nesmyslna. Uplne trpim, kdyz vidim, jak ve filmech maji hackeri nejakej progressbar, aby videli jak daleko jsou prolomeni. Pak ufnukane sceny otec vs dcera. Mozna kdyby to Evangeline umela zahrat, ale takhle to bylo utrpeni. A moc se tlacilo na humor. Proste to musi byt vtipne a hotovo. Jenze to vyznelo spis az trapne. Podobne jako Iron Man 3.

Nazareth - Nekonečný rockový mejdan (2013)

Pro me to byl dobre zvladnuty dokument. Trosku mene obvyklou formou, ale pro me idealni. Neni to plne dat a poctu prodanych desek. Spis vzpominky hlavnich akteru na uplne banalni veci, ktere zazili. Me se to libilo.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Konecne hackerska zalezitost, ktera vypada realne. Zadne dementni flashove animace pri rozlouskavani hesla, ale konzole a linux. Hlavni "hrdina" je zajimavej a uz se tesim az poznam hlavniho zaporaka.