Babička v mrazáku (2018)

Zasmiať sa dalo, ale veľa krát to bolo cez čiaru akože čo? proste prehrávanie a nereálnosti. Niečo ako Policajná akadémia po taliansky.

Netěhotná (2020)

Milý film na konci s dokumentárnou vsuvkou ale väčšinu času veselý. Nič prevratného sa nekoná a moja averzia voči soc. sieťam (výplachovce) ostáva nezmenená.

My a Giulia (2015)

Komediálne prekvapenie po naozaj dlhom čase. Napriek kooperácia s Hollywoodom ponechal si film taliansku svojskosť. Ak nemáš rád americkú pompéznosť v istom momente treba vypnúť. Aj love story musí byť.

S chutí Toskánska (2018)

Milý film o varení a priatelstve so sociálnym podtonom pacienta s aspergerovym syndrómom.

Frčíme (2020)

Vykreslený pekný súrodenecký vzťah a láska k dobrodružstvu v našej pretechnizovanej dobe. Postavy prvoplánové nič nové, záhadné a tento typ filmu zábavné. Pátos bol aj keď na film od Disney v malých dávkach. Dej ma nevedel vtiahnuť prikladám to tej paralele na dnešný svet.

Gantz (2004) (seriál)

Trochu depresívne ale prevedenie dobré a postavy a ich osudy tiež zaujali.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Filmu chýba záporák (tento je len nechutný a čudný). Robbie hrá svoju rolu obstojne ale nepripadá mi to ako film ale skôr ako seriál. Stále sa tu rozprávajú nejaké príbehy. Vedľajšie postavy sú veľmi slabé ako príbehovo tak herecky.

Kill La Kill (2013) (seriál)

Ukričané, bláznivé a šteklivé ecchi. Zaujímavý nápad so šatami čo ovládajú ľudí. Potešia aj zvraty. Nakoľko to bolo dobre uletené tak som sa dobre zabavil.

Mizerové navždy (2020)

Prihlúple (čarodejnica ako fakt? a nesmrteľný Smith), ale ak film beriem ako čistú zábavu, tak to je ako jednohubka pozerateľné