• Krátkometrážní

Vyšehrad (2016) (seriál)

Seriálová chuťovka vzdávající čest všem inteligentním fotbalistům české ligy.

ZOO (2016)

Docela vyvedený český povídkový mind-fuck snímek, který ukazuje zajímavý propletenec cestujících v jednom vlaku.

Žrouti (2016) (seriál)

Ne úplně povedená recyklace, resp. cross-over (či mash-up, chcete-li) seriálů Luxus na talíři a Vaříme s Mírou. Navíc je to dosti nevyvážené a až na pár momentů jsem se začal bavit až u Souboje titánů. Epilog super! :)

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jen jsem čekal, kdy povstane rozstřílená americká vlajka z bazénu a dá všem motivační patriotickou řeč aneb Stars and Stripes 4ever! Hromada hoven, která se line hlavním i vedlejším postavám z úst je opravdu kolosální (aby ne, na téměř 2,5 h stopáži). Vážně mě to docela mrzí, protože ten zbytek je vskutku dobrý a perfektně zmáknutý (i když 'lens flare' efekt mě už po pár minutách docela sral).

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Lady Gaga, novodobí upíři a tajemný hotel? Gore to bylo místy dost, ale mrazení z "mysteriózna" první série se naneštěstí nedostavilo. Musím však uznat, že herectví podivné zpěvačky v hlavní roli mě mile překvapilo, i když ten Zlatý glóbus bych jí za to asi neudělil.

Attic Panic (2015)

Jako překvapit mě to asi nemůže (pointu jsem čekal), ovšem tohle patří k těm lepším věcem dua Sandberg-Losten.

Barbora Poláková: Nafrněná (2015) (hudební videoklip)

Výborný text i videoklip k písni Nafrněná Barbory Polákové. Naprostý úlet, výjimečně zábavné. :)

Better Call Saul: Day One (2015)

Takový krátký sneak peek na začátek natáčení seriálu Better Call Saul. Nic zvláštní se zde ale člověk nedozví.