Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Sci-Fi
  • Krimi

Recenze (1 577)

plakát

Zabiják (2023) 

Filmu docela chybí spád, ale kupodivu to ani moc nevadí. Je otázkou, zda by to nenudilo, i kdyby byl v hlavní roli někdo jiný než Michael Fassbender, kterého mám rád. 3 - 4 hvězdičky.

plakát

Chicagský tribunál (2020) 

I když je to téma spíš pro amerického diváka, mě to i tak bavilo. Pěkně natočené

plakát

Maják (2019) 

Tak se z toho nakonec vyklubal docela dobrý úlet. Ale muselo se na něj bohužel čekat po většinu filmu. Herci to táhnou, seč můžou, ale většina je dost nudná. Tři hvězdy jen zá úleťáckou poslední půlhodinku, kdy to začalo být dost zajímavé. :)

plakát

Nech svět světem (2023) 

Občas šroubované dialogy. Postavy rozebírají něco zásadního a pak najednou odbočí k obyčejné konverzaci. A některé scény měly být asi tajemné a napínavé, ale nebyly, Jen zbytečně prodlužovaly vývoj vyprávění. Nenudilo, člověk byl zvědavý, kam se vše posune, ale mohlo to být uděláno trochu líp.

plakát

Zakladatel (2016) 

Film o nepříjemném obchoďákovi, který se žene za úspěchem a nic jiného ho nezajímá. Nepříjemná postava, nepříjemný film. Americký sen je blivajz.

plakát

Sputnik (2020) 

Celkově docela komorní, ale hezky natočené. Mluvit to anglicky, šlo by lehce zaměnit s umerickou produkcí. Pěkný námět. Nenudilo, ale na druhou stranu to zas žádná pecka nebyla.

plakát

Ve při (2023) (seriál) 

Ženská vytroubí chlápka, který má opravdu špatný den. Chlápkovi rupnou nervy a nechce to vytroubení nechat být. Jenže ženská taky není dvakrát stoický typ, takže oba rozjedou kolotoč vzájemných naschválů, který vede k . . . zajímavým situacím. Pěkné překvápko s neodhadnutelným vývojem děje. Jízlivý styl humoru. Mohu doporučit. A poslední díl byl povedený (což nebývá zvykem), takže i díky němu dávám nakonec 5 hvězdiček a ne jen 4, jak jsem měl původně v plánu.

plakát

Reacher - Season 1 (2022) (série) 

Ztráta času. A poslední díl první série totální blbost. Do druhé série tedy nemá smysl chodit.

plakát

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023) 

První polovina docela obyčejná, vše se rozjede až v druhé půlce. Teprve pak to stojí za to. Hlavní hrdina je chvíli ňouma, chvíli vypočítavý hajzlík, chvíli zamilovaný manžel, chvíli hloupý poskok, chvíli vystrašený chudák a často prostě hajzl. DiCaprio to zahrál dobře, jen ten obrácený rohlík místo pusy si mohl odpustit. A Lily Gladstone má opravdu určité kouzlo.