Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Oproti prvnímu dílu zlepšení, ale bohužel pro mne, koukal jsem na tento film v roce 2012 a to bohužel člověku zatemní úsudek nejen efekty, ale i příběhy. Doufám, a nebývá to příliš časté, že se s přibývajícími díly bude moje hodnocení zvyšovat. 70%.

Darwin (2009) (TV film)

Docela přehledná Darwinova teorie přirozeného výběru. Jako ateistovi se mi to moc líbilo, není to zbytečně dlouhý, ani přeplácaný. 85%.

Když Burian prášil (1940)

Na Buriana koukám opravdu rád a jeho filmy jsou geniální, samozřejmě ne všechny. Ale tenhle k nim patří, dlouho jsem neviděl něco tak zamotaného jako příběh Barona Prášila. A Burianův "emerický" přízvuk je boží. Mohu jen doporučit. Opravdu jsem se bavil. 85%.

The Art of Flight (2011)

Tady asi není co dodat. Pokud jste viděli That´s It. That´s All tak prostě jen luxusní pokraqčování. pokud jste neviděli, tak si ho nejdřív pusťte před tímto filmem. Neuvěřitelná kamera, neuvěřitelnej Travis, Lago a další, neuvěřitelná příroda a krásná hudba. Tady nemám co vytknout. 95%.

Železný Schwarzenegger (1977)

Krásně zpracovaný dokument o Mr. Olympia 1975. Příprava Arnolda a jeho soupeři, jejich příprava, hecování, útoky na psychiku. Arnold je docela arogantní ale je pravda že si to může dovolit. Rozhodně se mi to líbilo. Kdo má rád Arnolda tak musí vidět. 85%.

Den před krizí (2011)

Teda nic moc. Čekal jsem to mnohem lepší. Film sice mapuje jak se to stalo, ale jinak je to dost nuda, dost se to vleče a žádná velká překvapení. Asi to není žánr pro mě, ale slabota. 55%.

Beetlejuice (1988)

Beetlejouice je spíš blbej film bez příběhu, ale na tu dobu a Tim teprve začínal. A hlavně, nejlepší role Michaela Keatona v životě ! Celý film jsem dokoukal jen díky jemu, protože na něho je radost koukat v tomto filmu ! 60%.

Mrtvý muž (1995)

Vůbec nevím kde začít, protože Johnny je skvělej herec a tento film je velice dobře ohodnocen. Ale bohužel je tento film nejspíš pro užší okruh lidí, jen tak si vysvětluji, proč mě tento film vůbec nebavil. Otřesná hudba, kamera a příběh tak divnej, že jsem byl rád že je konec. Asi to prostě není pro každého a tak za jo Johnnyho 50%.

Repo Men (2010)

Repo men je film o tom, jak se stane z kočky myš, ale také o přátelství. Trochu drastická závěrečná scéna, ale jinak to docela jde. Film pěkně utíká a herecky je to také zvládnuté. Ikdyž musím uznat, že Jude se mi na tuto roli úplně nehodí. Forest ale zahrál výborně. Průměrný Sci-Fi z budoucnosti, ale koukatelný. 70%.

Terminator Salvation (2009)

Rok 2018. Docela blízko. Ale musím říct, že jsem to čekal horší a tudíž nejsem zklamanej. Efekty výborný, děj se mi taky moc líbil, ale zkazil mi to konec. Příliš velká "romantika" na konci. Arnold si taky moc nezahrál :D Ale jinak celkem koukatelný film s dobrou hudbou a efekty. Bale taky nezahrál špatně. 70%.