Šakal (1997)

Tohle mohl být naprosto perfektní akční thriller o nájemném vrahovy, ale díky panu Gerovi je to sra*ka. Nejdřív jsem si myslel podle traileru, že role Richarda Gera bude výborná. Ale Během 20 minut filmu jsem zjistil, že zabila celý film. Nejen, že se na takovéto role vůbec nehodí a neumí je hrát, ale hlavně scénárista je trochu ze světa fantasy. Terorista z irské teroristické skupiny IRA na straně doba, bez pout a se zbraní v ruce na straně FBI, který neuprchne při všech příležitostech, to je opravdu fantasy. A když nakonec jeho bývalá láska všechno rozsekne, byl jsem znechucen. 1* je jenom a pouze za Bruce, který zde hraje naprosto perfektně, jen mohl přidat ještě trochu citů a mimiky v obličeji pro dokonalý obraz bezcitného vraha. 35%.

Jak zabít člověka (2008) (TV film)

Trochu morbidní, ne však nezajímavý dokument, který neobsahuje žádné brutální nebo morbidní záběry. Nalézá zajímavý způsob bezbolestné popravy, avšak já se přikláním spíš k profesorovi na konci dokumentu, který tvrdí, že vraha by měl trest bolet. 60%.

That's It, That's All. (2008)

Nehorázný masakr v podání nejen Travise a Scottyho. Nádherná kamera, lokality, záběry. Je vidět, že redbull to chce mít opravdu pěkný.Kdo neviděl neuvěří jak úžasný může být snowboardový video. Dnes už není snowboarding co býval. Dnes je nejen sport, ale i umění a to zejména umění natáčet. A už jste viděli Art of Flight ? 90%.

Planeta Země po vymření lidstva (2008) (TV film)

Moc hezky zpracovaná myšlenka, která nic neřeší, pouze náš vědecky seznamuje s tím, co by kdyby. A moc přehledně a věcně. Určitě stojí za to vidět pro všechny, kteří rádi fantasy a budoucnost. 80%.

Star Trek (2009)

Krásně zpracované, bezvadné efekty. Strašně se mi líbí pohrávání si s budoucností a věřím, že němci mají prsty v tom, že tam není tolik romantiky, kolik jsem se ze začátku bál, že tam bude. 85%.

2012 (2009)

2012 je film,který mě připravil o 2,5 hodiny mého života, úplně zbytečně. Americko americký film. Za efekty 25 %.

Cizinec (2010)

Sice překvapí konec, protože jsem to opravdu nečekal, ale možná jsem to nečekal proto, že to je dost přehnané. A celkově my dvojice Depp a Jolie moc nesedla. Takže 60 %.

Odpor (2008)

Trochu jiný pohled na druhou světovou válku, než všichni známe. Mám moc rád filmy podle skutečných událostí a i tento mě nadchnul. Sice jsem si musel chvíli zvykat na Daniela ale po chvíli mi to nevadilo. Příjemných 80%.

Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

S první sérií u mě na druhém místě. 1 série a tato 4. série jsou trochu horší. Ne, snad že bych se nesmál, ale prostě to nemělo ten šmrnc. Každopádně,pokud už máte 3 série, musíte pokračovat :) . 80%.

Vor v zakoně, vládce podsvětí (2010)

Velice zajímavý příběh několika ruských gangsterů, kteří po letech vraždění a vydírání otevřeně promluvili. Do jaké míry je to opravdově nevím, ale rozhodně mě to upoutalo a velice mě to začalo zajímat. Milovníkům dokumentů mohu jen doporučit. 80%.