Nestyda (2008)

Nulový děj, nulové herecké výkony, nerad bych urazil paní Vašáryovou, ale nulová kvalita hudební stránky. Pro mě hodně zbytečný film. Ve skutečnosti jsem to asi ani nepochopil. Za co byla paní Vašáryová nominovaná, prosím?! Pana Hřebejka respektuji, ale tohle nemůžu. Jestli zjistím, že ta želvička pro ten film padla, vrátím se s odpadem....

Nesvatbovi (2005)

Ano, je to dobrá komedie, zasmál jsem se rozhodně víc, než že bych se cítil trapně. O. Wilson i V. Vaughn jsou výborní komici a tyto komedie budu dále rád zkoukávat. Ale všichni jsme věděli, jak to nakonec dopadne, že ano? Celkem jasné a klišoidní, možná až moc! Ale stejně to nebylo zlé... J. Seymour je pořád nádherná!

Netvor z Černé laguny (1954)

Na rok 1954 nesmírně povedené. Herci sympatičtí. Nápad výborný a technické zpracování bych řekl nadprůměrné. Super práce především pod vodou. Jedna věc je teda chování postav... nevím, kolik lidí by musel "creature" z té lodi ještě sundat, aby se začali koukat i za sebe, ale čert to vem. Líbilo, spokojen! Chtěl jsem vidět "ten základ" který dal tvar postavě ve Tváři vody.

Neúplatní (1987)

Vím, že jsem kdysi viděl začátek, ale tak posledních 100 minut jsem si už vůbec nepamatoval. K tomuto se těžko nějak vyjadřuje. Tak to zkusím zkrátit. Vím, že historicky se to moc neshoduje s realitou, protože podle toho, co jsem četl, se ve filmu kříží dva různé případy z celé řady A. Caponeho. V tom ale taky nemusím mít pravdu. Ale to je přecejen vedlejší. Herecké výkony parádní, hudba geniální, příběh bezchybný - mně na tom prostě nechybělo vůbec nic... Závěrečná přestřelka na nádraží neměla chybu. Úžasný zážitek!

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Trochu mě mrzí, že tak brzo po Hulkovi, kde hlavní roli ztvárnil E. Bana, vznikl další kousek. Ale tak proč ne. Asi jde o lehkou myšlenku do budoucna k chystanému snímku The Avangers. Efekty zde jsou nadmíru povedené. Sice příběh mi víc seděl v předchozím snímku, i J. Connelly je trochu hezčí než L. Tyler, ale co už. Jo, líbilo se mi to. A T. Roth je asi stvořen pro roli hajzlů a gaunerů. Skvělé.

Nevědomí (2013)

Zase je doba, kdy se točí post-apokalyptické filmy. Ty hodně můžu! Je pravda, že ne každý se povedl. A co Oblivion? Nevědomí je jeden z těch, které z hlavy jen tak nedostanu. T. Cruise v poslední době leze z jednoho lepšího filmu do dalšího často ještě lepšího. A Oblivion není výjimkou. Země bez lidí, jen stroje, které se snaží zachovat lidskou rasu někde ve vesmíru. A je to vlastně vůbec pravda? Skvěle vymyšlený a originální příběh. Jestli jde o knižní předlohu, to teď vážně nevím... Efekty vynikající, herecky taky moc dobré. Hudba příjemná a vývoj příběhu vynikající. Mám rád, když si tvůrci vyhrají s novodobými hračičkami. Skládací motorka, lítající monoposty, ..... Do toho všeho nádherná O. Kurylenko. Já byl fakt nadšen, a kdyby se této kvality drželi všechny další sci-fi, měli bychom se na co těšit...

Never Cry Werewolf (2008)

Celkem mi udělalo radost, že jsem svým hodnocením tento film zvedl na 44% (10/2011). Asi takto. Že jde o béčko musel vědět každý, už podle obsazení (K. Sorbo). Ale to je tak všechno. Krásná a ke konci už i hodně sexy N. Dobrev. Fakt dobrej "záporák" a k tomu ten K. Sorbo, který z toho nevtipného béčkového hororu udělal vtipnou a pro mě nezapomenutelnou záležitost. Vlkodlak nebyl zpracován vůbec zle, legendistika mi začíná vadit, ale co už... Je pravda, že na to kočka přišla hodně brzo a vše si dala dohromady, ale za těch 87 minut, co by taky nestihla... Líbilo se mi to, a ne že ne!

Nevěsta na útěku (1999)

Od tvůrců Pretty Woman. No jeje, asi bylo jasné všem, že moderních pohádek není nekonečno. Tento film mi přišel úplně hloupý. Celkem si slibuji, že už se na to fakt nikdy nepodívám. Dvojce J. Roberts a R. Gere jakoby si u tohoto filmu odpočinuli. Je to nijaké, nemastné, neslané. Divné.

Neviditelné zlo (2006)

Klasická tupá americká vyvražďovačka. Jiné prostředí, jiný vrah, jiná skupina budoucích obětí. Ale klasika jako vždy. * za pěkné holky, * za G. Jacobse, kterého jsem doteď znal jen pod maskou Kanea.

Nevinnost (2011)

Film ode mě ideálně na 4*, ale ve srovnání s konkurencí v posledních letech, nemohu jinak. Herecké obsazení je zde na jedničku. O. Vetchý je vážně frajer a A. Geislerová jasně nejlepší herečka naší scény dnes. I další postavy neměly chybu! Scénář byl geniální. Úžasně natočeno. Zvrat na geniálním místě a jasně nadhozeno, co si máme o lidech myslet. Úžasný snímek. Smekám před tvůrci i protagonisty. Sedlo mi to a fakt jsem byl nadšený.