Next (2007)

Povedený mysteriózní akčňák. N. Cage velesympatický a dvě krásky kvalitně sekundují. Myšlenka není vůbec špatná, i když kloubit nadpřirozeno s reálným světem je dost choulostivé. Proto asi průměrné hodnocení. Mně se to líbilo.

Nezapomeň na mě (2010)

Nadmíru povedené romantické drama. Víc než půl úspěchu bych připsal hlavně skvělému hereckému obsazení. Mladý pár bez chyby a do toho skvělí P. Brosnan i Ch. Cooper. Celou dobu to vypadá, že to dospěje do trapně odhadovaného závěru, ale tvůrci připraví tak nechutně drsný a zároveň úžasný závěr, že posledních 5 filmu jsem snad ani nedýchal. Ten závěr jedna z mých nej filmových scén.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Rozhodně povedená záležitost na téma "jsem v pubertě a nenávidím svět". Jeden sympatický obličej vedle druhého, v čele s vynikajícím S. Rockwellem. Vtipné, pohodové, naprosto nenásilné. Možná z toho S. Carella pro nějakou fakt realitu, dělat menšího debila... Ale jinak super a víc takových...

Nezlobte dědečka (1934)

Jedna z těch průměrnějších Burianovek. V. Burian zde ale jasně předvádí, že nebyl jen geniální komik, ale i výborný atlet!

Nezlomný (2014)

Jak moc se tohle opravdu stalo je jedna věc. Ta druhá jak dobře zvládla A. Jolie vyobrazit příběh obyčejného člověka, který se dostal do neobyčejné šlamastiky a neobyčejně úžasně tím vším prošel a vybojoval si právo žít. Krásné, silné, tvrdé. Chytlo, drželo a nepustilo!

Neznámý (2011)

Tento thriller měl jen málo chybiček. Přesto mi chybělo nějaké to kouzlo k dokonalosti. Spád to mělo, zápletku povedenou a jeden příjemnější obličej za druhým. D. Kruger jsem po dlouhé době někde zahlédl a pořád jí to moc sekne. J. Jones nikdy nezklamala... Marně si do podobných rolí představuju někoho lepšího než L. Neesona. Spokojenost.

Nezvratný osud (2000)

Celkem originální námět a povedený horor. Obličeje neokoukané a sympatické, dobrá hudba, skvělá myšlenka. Když pominu jednu druhou třetí hloupost, nebylo to vůbec zlé. Opravdu originální a dobře natočené!

Nezvratný osud 2 (2003)

Dějově už to nebylo samože tak dobré jako první díl už jen proto, protože ten byl originální, ale jinak stále dobré. Ono je to vlastně to samé, jen jiný typ havárie a nové postavy. Do toho trochu toho mysteriózna. Jo, líbilo se mi to stejně jako první díl. A jak už zmínil POMO, ta bouračka na začátku byla opravdu jedna z těch nejlepších, co jsem kdy viděl...

Nezvratný osud 3 (2006)

Skvělým prvním dvěma dílům to už nesahá ani po kotníky, ale pořád to nebylo tak zlé. M. E. Winstead je fakt kočka a zde se tím netajila :). Horská dráha dobré místo, dobrý nápad s těmi fotkami. Ale už to bylo takové... No, už těch náhod a všeho možného bylo nějak moc, že se to buď ani nesnažilo nebo prostě nebylo schopno být tak nějak bráno vážně. Nevím. Nemohu říct, že se mi to nelíbilo, ale raději ty první dvě.

Nezvratný osud 4 (2009)

Jednou to přijít muselo, upřímně jsem to čekal už u předchozího dílu, ale dočkal jsem se až tady. Myšlenka jasná - stejně jako všechny předchozí díly. Ale tohle trapné B-čkové zpracování už nepřinese nic nového. Naopak. Snaha, aby ve smrtících scénách bylo vidět co nejvíce krve, co nejvíc vnitřností a aby to všechno dostříklo co nejdál a na co nejvíc lidí, je patrná, ale tak strašně nechutně otravná, že film ztráci veškerý smysl. Hlavní "hrdina" dost nesympatický a jeho vize už hodně přehnané. Efekty na rok 2009 dost chabé. Úvodní nehoda povedená, dokud se nezačne umírat. Celkově hodně slabé. S. VanSatnen je šikovná, ale nestačilo to. Dokonce už mě i vytáčela naivita všech protagonistů a trpanost smrtí. Ne, už to nebylo ono. A závěr teda těžce nepovedený až trapný!!