• Sportovní

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Jedna z nejlepších, ale opravdu pro mně nejlepších českých pohádek. Skvěle zahrané, výborný scénař, prostě všechno je tip ťop. Neznám dítě, které by si na této pohádce nepochutnalo, vážně bezva.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

O něco horší než první díl, ale pořád to má hlavu i patu a dá se na to dívat. Tuhle čtveřici spolu s opičákama, králem jelimánem a jeho poskokem a nesmím zapomenout na tučňáky. Nemůžu se dočkat až si konečně pustím trojku.

Žhavé výstřely (1991)

Ano, toto je nejspíš první film, ve kterém jsem viděl Charlieho Sheena. A považuji to za nejlepší parodii všech dob. Ale ještě více než Charlie Sheen se mi zde líbil unikátní Lloyd Bridges v roli potrhlého admirála Bensona. Vážně unikátní kousek.

Sejmi je všechny (2007)

Mrkev? Dobrá na zrak. Clive Owen a jeho umění zabíjet mrkví. Při tomhle filmu, pokud nejste fanoušek akčních filmů a komedií, byste také měli vypnout mozek a nevnímat ho, protože jinak neohodnotíte více jak dvěma *. U mně to naštěstí neplatí a proto dávám 4*.

Zombieland (2009)

Nejlepší komedie se zombíky, jakou jsem kdy viděl. A skvělý a velmi talentovaný herec Woody Harrelson, si to rozdává s krvelačnými zrůdami a když zrovna nedělá tyhle zvrhlosti, hledá svojí dobrůtku která se jmenuje Twinkies!!

Ten Největší (2007)

Podle mně se jedná o jeden z nejlepších filmů, kde je v hlavní roli Rob Schneider. je to komedie, která má šmrnc, děj a nějaký ten spád. Jediná věc, která vás může na tomto filmu odradit jsou homosexuální vězňové. Ale i to se dá překousnout . A v roli mistra skvělý David Carradine, jehož všichni známe jako Kaena z kung-fu.

Bláznivá školka (2003)

Jo tohle je něco jiného. Když jsem psal komentář k Norbitovi, byl jsem rozhořčen, musel jsem si spravit náladu.Bláznivá škola je komedie, při které se vždy rád zasměji. Ano, zde je Murphyho komický talent na svém místě!

Norbit (2007)

Od tohohle filmu jsem si teda sliboval víc. Vždycky jsem měl Eddieho Murphyho za výborného komika a myslím si že nemá zapotřebí se převlékat za tlustou ženskou, jejíž jméno je Razputia. Bohužel nic moc.

Kokosy na sněhu (1993)

,,Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí." Ano skvělý snímek, který vždy mile rád pustím.

Timecop (1994)

Nejprve jsem dal tři hvězdy, ale když jsem si tento film pustil znovu a znovu, musel sem změnit názor. Pro mně, jako fanouška Van Damma je tohle zlatý klenot, policista, který se vrací v čase. I tržby tohoto snímku hovoří za své. Čti- mezi řádky...