GigaPudding

GigaPudding

Giga Pudding

Velká Británie
How can you challenge a perfect immortal machine?

53 bodů

Moje obsahy

  • 14.5.2011
  Alien Ant Farm: Busted (2006)

  Hudební DVD americké rockové kapely Alien Ant Farm obsahuje průřez kariérou kapely od jejích začátků až po vydání třetího řadového alba v roce 2006. Na disku jsou k vidění všechny videoklipy k singlům, alternativní verze některých videoklipů a komentáře členů kapely k jednotlivým skladbám. Další materiál na disku sestává ze záznamu koncertu v německu z roku 2002 a dvouhodinového "behind the scenes" dokumentu o kapele. Videoklipy:
  1.Smooth criminal
  2.Movies (originál a alternativní verze)
  3.Attitude
  4.Sticks & stones
  5.These days (originál a alternativní verze)
  6.Glow
  7.Drifting apart
  8.Forgive & forget
  9.Around the block
  10.She's only evil
  Live in Germany
  1.Courage
  2.Summer
  3.Sticks & stones
  4.Stranded
  5.Whisper
  6.Calico
  7.Attitude
  8.Movies
  9.Bug bytes
  10.S.S. Recognize
  11.Wish
  12.Smooth criminal

  • 22.5.2011
  Ever Since the World Ended (2001)

  Fiktivní dokumentární film zachycuje snahu dvou mladých filmařů natočit život přeživších obyvatel San Francisca dvanáct let po morové epidemii, která vyhladila většinu populace planety Země. Skrze rozhovory s členy místní komunity se divákům snaží přiblížit lidský život po apokalypse od návodů na přežití, přes problémy uvnitř komunity, obstarávání nedostatkového zboží, až po útoky rabujících banditů.

  • 12.6.2011
  Ippacu kikimusume (TV seriál) (1999)

  Kunyan je běžně vypadající mladá žena. Chodí do práce, do sauny, sprchuje se, chodí se bavit s kamarádkami a dělá další úplně běžné každodenní věci jako všichni běžní lidé. Co ji ovšem odlišuje od všech běžných lidí je její neuvěřitelná schopnost přivolávat na sebe bizarně nepravděpodobné nešťastné náhody při jakékoli činnosti, kterou zrovna provádí. Kunyan se tedy denně dostává do životu nebezpečných situací a divák může s napětím sledovat jaký plán tato zvláštní každodenní hrdinka vymyslí, aby se z nebezpečné situace dostala a to vše za nezúčastněného komentáře přesně vědeckým způsobem vysvětlujícího, jaký konkrétní dopad můžou mít problémy hlavní hrdinky na její zdraví.

  • 23.5.2011
  Květy Šanghaje (1998)

  Na přelomu devatenáctého a dvacátého století se ve čtyřech luxusních nevěstincích v Šangaji odehrávají příběhy místních dívek (květin) a jejich zámožných patronů. Za zdmi každého z nich lidé prožívají svoje příběhy o lásce, nevěře, ctižádosti i opuštěnosti. Jedním z těchto životních příběhů je i ten o mistru Wangovi (Tony Leung Chiu Wai) a společnici Crimson (Michiko Hada), který tvoří spojnici mezi dalšími epizodami ze života za zdmi šangajských květinových domů v konverzačním dramatu Flowers of Shanghai.

  • 2.5.2011
  Lo (2009)

  Nezávislý film v režii Travise Betze pojednává o mladíkovi Justinovi, jehož přítelkyně April byla unesena pekelnými démony. Justin se rozhodne, že pomocí čarodějného rituálu v pekelné knize, která po April zůstala, vyvolá démona jménem Lo, aby zjistil co a proč se s April stalo. Lo ovšem, stejně jako všichni démoni, lidmi opovrhuje a to i přesto, že se díky rituálu stávají dočasně jejich služebníky. Justinova cesta za záchranou April v této pekelné konverzační komedii plné démonů a protichůdných pohledů na lidský život tak bude nelehká a plná překvapení.

  • 23.5.2011
  Pohřeb (1984)

  Na srdeční infarkt umírá tchán hlavního hrdiny, na kterém teď leží zodpovědnost zorganizovat mu důstojný pohřeb a při tom koordinovat celou rodinu a přátele, kteří na pohřeb přišli. Přijde řada na popleteného osmdesátiletého strýčka, rozjívené malé děti, které z toho ještě nemají rozum, sourozence přepočítávající i smrt na peníze, nahlédnutí za přetvářku v japonské společnosti a samozřejmě dojde i na vyrovnávání se s životem a smrtí v této černé komedii o průběhu jednoho japonského pohřbu.

  • 6.11.2011
  Saam gaang (2002)

  Režiséři Číny, Koreje a Thajska spojili svůj talent v souboru tří hororových povídek. Povídka korejského režiséra Ji-un Kima se točí kolem ženy, která se po nehodě probudí se ztrátou paměti a snaží se najít cestu domů, zatímco její muž zjišťuje, že se jeho manželka někde ztratila. Thajská část filmu rozjíždí příběh o nenávisti a závisti ve spolku kočovných kejklířů, o zdobených loutkách thajského loutkového divadla a s nimi spojenou zlou kletbou. Poslední příběh z téměř vybydleného komplexu v Hong Kongu pojednává o léty ošlehaném policejním detektivovi, který se sem se svým synem přestěhuje a jejich jedinými sousedy jsou ne zrovna společenský lékař s nemocnou manželkou, která nikdy nevychází z bytu a holčička v červeném, se kterou si policistův syn chodí hrát. Tři příběhy ze tří odlišných asijských zemí spojuje tajemno a nadpřirozené motivy, vycházející z mrazivé reality současné společnosti.

  • 11.8.2011
  Wang xiang (2006)

  Winnie Leung ve volném čase ráda vaří, vyřezává dřevěné loutky a píše si deníček, ve kterém nejnovější zápis vypráví o tom, že ji znenadání opustil přítel. Nebere jí telefony a vyhýbá se jí, a když se Winnie rozhodne ho hledat, náhodou se seznámí s mužem, který vypadá přesně jako její bývalý přítel. Velmi záhy ale jejich vztah za zvláštních okolností opět začíná uvadat a snad jen někde v jejím deníku se skrývá odpověď na tuto záhadu.