Zátah: Vykoupení (2011)

Provedení parádní, ovšem po chvíli je to hrozná arkáda.

Underworld: Evolution (2006)

Pro mě osobně se kvalitou a očekáváním Evolution vyrovnal jedničce a rozhodně nehodlám oplákávat co mi tu chybělo a čeho bylo příliš. Děj se musí někam pohnout a myslím si, že tenhle krok by neměl nikomu nijak zvláš't uškodit.

Paralelní světy (2012)

Parádní překvapení. Myslel jsem že jdu koukat na ryzí scífko a byl jsem celkem příjemě obalamucen. Takhle nějak bych si představoval kompromis při společně stráveném večeru s přítelkyní, vůbec by mi totiž nevadilo koukat na něco co po vizuální stránce vypadá takhle dobře. Nebudeme si nalhávat že se nejejedná o romantiku, ale pokud je v tak dobré symbioze s oblíbeným žánrem mé maličkosti nemám s tím jakýkoli problém a myslím že takových 70% by si Upside Down zasloužil.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Tak tenhle masakr jsem nedokoukal ani v kuse, pět minut před "vyvrcholením" jsem zkátka usnul. Dialogy nedávali smysl, herci hráli špatně a myslím že kdyby se uchylovalo k zombie apokalypse takhle by se to pravděpodobně nestalo. Pokusim se to napsat slušně.... tenhle brak stojí za hovno a uděláte nejlíp, když se mu hooodně velkým obloukem vyhnete.

Raubíř Ralf (2012)

Čekal jsem větší pecku, ne podle traileru ale ze začátku mě ošálili a já doufal v rozmanitost herních postav, potom přislo cukrové království mno a řekněme že behem pár minut už jsem měl solidní hyperglykemii. Pořád jsou to ode mě zdatnější tři hvězdy a při prvním sledování se na Ralpha kouká hezky.

Den mrtvých (1985)

Bab je frajer, Migela nikdo nemá rád, jatka v jídelně jsou zřejmě každodenní rutinou. Asi tolik jsem z filmu pochopil a pod palbou nesmyslných dialogů jsem byl donucen ohodnotit hvězdou.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Stejný pocit jako u In Time... V pohodě myšlenka, která je tak stupidně podaná až mi to hlava nebere.

Můj otec je šílenec (2012)

Film co absolutně nedává smysl, ale nenechá nás nudit ani minutu. Rozjed byl slabší, ale od 40 minut jsem se chlámal nonstop. Sandler mě po delší době zase pobavil a já si určitě dokážu představit, že si tenhle nesmysl pustím v budoucnu znova.