96 hodin: Odplata (2012)

Možná se z pokračování stalo klišé, ale vše co bych od pokračování čekal se mi splnilo. Hezká podívaná.

Havran (2012)

Moc vydařený kousek. Bohužel atmosféra kterou nás naladí na začátku pro mne časem decentně vyprchala a tím pádem mi nepřišel konec nijak zvlášť strhující. Každopádně bych si troufl říct, že si Havran zaslouží vyší hodnocení.

Naruto (2002) (seriál)

Prvních pár dílů se mi potvrzovalo že jsem Naruta odkládal právem, ovšem s postupem času kdy se hlavní hrdina zlepšuje mě začal dost bavit. Neobvyklé je, že na anime má dost negativních emocí, ale skrze ně jsou o to jasnější chvilky vtipné a radostné. Ten kdo tu mele cosik o špatné animaci a hodnotil odpadem přičemž viděl jen pár dílů by zasloužil Rasengan do hlavy :).

Zápisník smrti: Poslední jméno (2006)

I přes zásadní rozdíly mezi anime předlohou je svým způsobem konec sympatyčtější, je to snímek spíš pro fandy seriálu a lidi co ho neviděli zřejmě moc neosloví. Pokud se ale s nadhledem podívam na seriál a film musím uznat, že má hodnocení zasloužené.

Nenávist (2002)

Nepochopil jsem, neleknul jsem se a kdykoliv hlavní postavy dostali do obličeje křeč strachu snažil jsem se zjistit o co jim ku*va jde ! Naprosto mě tenhle maškarní ples napudrovaných děcek minul a nedoporučuju nikomu dalšímu zažít to samé.

Zdrojový kód (2011)

V klidu žánr, myšlenka, herci, prostředí.... už při takové kombinaci se snad nedá zakopnout a jsem si jist že i pokud vás sci-fi nezajímá určitě vás ničím neurazí a nudit se nebudete.

Underworld (2003)

Pro mě je to něco jako Resident Evil, celá série je v na chlup stejná ale nemůže vás to zklamat. Ba ne Underworld je něco víc i když je to možná jen Kate v latexovém oblečku :).

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Ghost Rider je v klidu, Ghost Rider 2 ? To je jiná začínám si myslet, že to chudákovi Nicolasovi dělají naschvál a nutí ho točit takovéhle srajdy. Místy jsem vážně dost uvažoval nad tím jestli si nenajali na specialní efekty frajery ze střední chemické... ano je to tak ghost riderova hlava vypadá jako kus plápolající gumy....

Teror (2011)

Já to tušil, nechal jsem se malinko zlákat a je to tu zas Cage to rozjíždí naplno a já ani nevím co mi zabránilo dát odpad(nejspíš jeho skladká ženuška Nicole Kidman). Další ztráta času.

Amazing Spider-Man (2012)

Měl jsem obavy, které byli naštěstí zahnány a jen slintám nad pokračováním. Oproti předchozí filmové verzi je temnější, lépe stravitelný a hlavně se sympatyčtějším hl. hrdinou, kterému byste i uvěřili že chodí do školy :). Tímto stylem bych si dokázal náplň tohohle filmu představit jako trilogii a neskutečně se nimral v detailech !