Projekt LAZAR (2008)

Skromný předchůdce Shutter Islandu, u kterého se bohužel nepovedlo naplno využít tématu a hlavně je ochuzen o lepší konec. Což rozhodně není až tak fatální a s klidem se dá doporučit s 65%.

Stáhni mě do pekla (2009)

Pokud bych hodnotil čistě dějovou linii bylo by to zhruba těch odpovídajících 70% i přesto že podobných zápletek a výmyslů jsou k vidění tuny. Scény kdy démon zasahuje jsou parádní, ale některé jsou pojaty tak legračně a absurdně, že to film neuvěřitelně degraduje na jakési béčko u kterého se leknete a vzápětí se chytaté za hlavu a nevíte jestli se smát nebo brečet. Pro mě jako diváka, který si v tomhle žánru moc nelibuje vcelku zabitá hodina a půl tudíž 35%.

Frozen (2010)

Na standartní stopáž až moc ukecaný což mě postupně ubíjelo avšak krásně to vybalancovali scény u nichž sem jen civěl na obrazku a takřka nedýchal. Zpracování reálné, emoce a dialogy sem tam z mojí strany nepochopené, ale těžko říct co bych dělal na jejich místě já. Znovu si Frozen asi nepustím, ale těch 60% bych viděl jako fér verdikt.

Město mrtvých (2006) odpad!

Ne Duane Stinnette tudy cesta nevede.....

Kolotoč (1996) (pořad)

S Poulíčkem dá se říct si kolotoč vytočil apoň hvězdu ale z Gondíku se mi zatočila hlava a zmateně sem hledal ovladač abych to přepnul.

Hon na čarodějnice (2011)

Po velkém očekávání přišlo bohužel vetší zklamání a přiznám se, že jsem se trochu těšil jak se budou čarodějnice kosit po desítkách a místo toho jen jednu zachrání. Film je na jeho obsah zbytečně roztahaný a to i na těch 98 minut, hudba mě zvlásť nenadchla a hluchá místa nejsou vykryty ani kvalitními dialogy. Jednu hvězdu dávám jen za lépe zpracované prostředí.

City Island (2009)

Představte si stopáž jako rozmotané klubko bavlny, které se postupem času zamotá, vrství na sebe a zároveň je namočeno do působivých dialogů, romantických zápletek, trapasů v rodině a hlavně povedeného situačního humoru právě takový City Island je. Když se klubko smotá a zbyde posledních deset minut jako by ho někdo vzal a zahodil, protože právě ve finále se vše vysvětlí a stím celá situace působí dojemně a směšně zároveň. Určitě pro mě tahle komedie byla překvapením a vřele ji doporučuji divákům komedialního i romantického žánru.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Hvězdu za nostalgii strážcům dát musim.

Plump Fiction (1997) odpad!

Pokoušet se o parodii tak dokonalého snímku je važně debilní napad, ale to co dokázal Bob vykouzlit je naprostá blbost, která vás přiměje myslet jenom nad tím proč. Proč se proboha někdo rozhodl zfilmovat takovou kupu sraček.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tradiční a ostřílené téma jako je láska, dvě přítelkyně, nebo snad ex přítel(ať už jeden nebo víc) je až kýčovitě doprovázeno stylem videohry. V zásadě od záčatku víme jak film dopadne, ale nutí vás sledovat s nadšením až dokonce ze zvědavosti jaké efekty si na vás ještě film nachystal. Celkově na mě Scott Pilgrim vs. the World působyl velice kladně a určitě pobavil. To co jsem od snímku očekával se splnilo a možná se k němu v budoucnu s chutí vrátím.