Hunger Games (2012)

Očekával jsem něco jiného ? Ano. Zklamal mě film ? Ne !. Podle upoutávek se dala čekat vyvražďovačka s omladinou, což ve své podstatě je, ale nabízí spíš pohled na stránku emocí a vztahů. Těším se na pokračování, které jak doufám přinese zase trochu něco jiného a nenechá se společně s prvním filmem zaškatulkovat.

Insidious (2010)

Párádní horor, nevím jestli se mi tak líbil kvůli tomu jak si na nic nehraje, a nebo zda by se mi líbil ještě o fous víc kdyby byl postavený na faktoru "neznámého zla". Každopádně luxusní podíváná.

Rec 2 (2009)

I přes tupou zásahovou jednotku, absence atmosféry z jedničky a kněze který se chová minimálně nelogicky je pořád dvojka koukatelná. To že se jedná o přímé pokračování událostí z předchozího dílu poznáte takřka okamžitě, bohužel čekat tu něco víc nebo nového je zbytečné. Pořád to vidím na solidní nadprůměrnou mezi horory, na které koukám opravdu vyjimečně...... 60%

Archetype (2011)

Výborná jednohubka, mohlo to být delší snesl bych i film samotný na tohle téma. Zároveň jsem u toho měl smíšené pocity stejně jako u konce Skylinu, ale vem to čert sci-fi mám rád.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pokračování kultovních prvních tří dílů dopadlo tak napůl. Máme zpět oblíbené postavy a s nimi i trapasy či situace, které od nich můžeme čekat, ale stejně mi přišlo že jsem byl o něco okraden. Bohužel už nemá takový nádech a spád jako první trojka. Čekal jsem že se zde setkám s již viděnými klišé a to se přesně stalo. Reunion by si neměli fandové nechat ujít, ale pokud odtrhnu přímo tenhle díl který se svezl na úspěchu od ostatních od ostatních uvidíme příjemnou lehce nadprůměrnou komedii s reunion tématikou.

Spy Kids 4D: Stroj času (2011) odpad!

Robert Rodriguez je sice poněkud výstřední, ale tohle je regulerní sr*čka.

Jump street 21 (2012)

Hill se film od filmu zlepšuje a ja ho mám čím dál rači. Jump Street je super jednohubka, která se vám postará o zábavu alespoň na jeden večer.

Slunce, seno, jahody (1983) odpad!

Bohužel mi je z celé série do pláče. Tenhle pokus o film z našeho národa dělá idioty a primitivy....

Star Trek (2009)

Nikdy mě původní seriál a filmy netáhly, ovšem tenhle kousek mě zkrátka nadchnul. Elegentní scífko s příjemným obsazením a efekty na které se dá koukat. Vím že to se staršímy Star treky nemá krom příběhu moc co společného, ale když to vezmu jako samostaný film, myslím že se shodneme v tom jak má dobrý film vypadat.

Pan Nikdo (2009)

Od začátku do konce jsem se nechal vodit za nos v naději, že mi bude naservírována pointa která ovšem nepřišla. Čtvrt hodiny přemýšlení a rychlejšího beznadějného projíždění stopáže mi tvralo než jsem přišel na jednoduchost od niž se Pan Nikdo rozvíjíí. Chce to trochu namáhat makovici, aby se člověk neztratil, ovšem výsledek stojí za to.