• Hudební

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Sokol, to už je pomalu fenomén. Nadanej režisér a herec! Kvůli němu 4 hvězdy. Chýlková mi byla vždycky nepříjemná a tak už to zůstane!

Ranař (2011)

Konečně film o hokeji! Ale nejen o tom, má to svoje hodnoty! Vše to šperkuje ještě brankář domácích!

Tady to musí být (2011)

Tohle se jistě nebude líbit všem, mě si však film naprosto získal. Skvělý Sean Penn, akorát mě mrzí, že zůstává nezodpovězen konec lásky Eve Hewson... Jinak úchvatná hudba (nejlepší filmová), skvělá kamera.. Ikdyž se to zprvu nezdá Cheyenneho začnete milovat!

The Art of Flight (2011)

Neskutečná příroda, vyjímeční lidé, adrenalin v každé vteřině! Toto snowboardové porno doporučuji všem, kdo se zajímají o tento krásný sport, všem, kdo mají rádi přírodu a v neposlední řadě všem co si potrpí na skvělou hudbu ve filmu.

Trabantem napříč Afrikou (2011)

DalšÍ z důkazů, že Češi prostě umí točit kvalitní dokumenty! Obrovské odhodlání! Akorát by mě zajímalo, jak se dostali zpátky domů..

Zkus mě rozesmát (2011)

Ikdyž každý průměrný divák prokoukne film daleko před závěrem, je příjemné nechat se unášet touto komedií.

Bastardi (2010)

Nevím kde jsou nějaké hranice a meze, ale tohle bylo už jistě za.. Proč jsem to vůbec dokoukal?!

Doktor od jezera hrochů (2010)

Co na to říct? Další Troškův pokus o to, natočit film.. Jednu hvězdičku dávám jen kvůli krásné Stankové, pro kterou mám jistě nejen já slabost...

Dostaň ho tam (2010)

Hahá! Tak takhle vypadá rockovej život! Nechápu, že se tenhle film drží v hodnocení pod 80%!

Jak vycvičit draka (2010)

Ač animáky moc nemusím, tenhle barevnej svět si mě dostal!