Kovbojové a vetřelci (2011)

Já bych to tak špatně neviděl. Co jste proboha od filmu, který se jmenuje Kovbojové vs. vetřelci čekali? Já čekal jen film u kterého se budu bavit při pohledu na Hollywoodské herce a parádní efekty! Za sebe dávám 60% - scénář a podobné kraviny, ve filmu kde proti sobě stojí kovboj a vetřelec z vesmíru řešit opravdu nebudu :-)))

Captain America: První Avenger (2011)

Žil byl jeden malý blbeček,který strašně moc toužil po tom,jak se stane Americkým vojáčkem a bude moct věnovat svůj život své zemi. Po několika marných pokusech si ho vyhlídne jeden pochybný profesor a ten mu dá šanci. Na cvičišti je malej blbeček akorát vše pro smích a samozřejmě,že je jeden z nejhorších vojáčků,které tam kdy měli. Jenže právě proto je výjímečný. Tak ho zavřou do ocelové rakve, ozáří ho a vznikne z nej tzv. Supervoják "Kapitán Amerika"! Je to tak tupé,že se člověk někdy nestačí ani divit. Pěkné efekty a herecké obsazení nezachrání, trapný příběh a ještě trapnějšího "Amerického hrdinu",které byl vlastně vytvořen z blbečka (obrázek si udělejte sami) - za mě 15%!

Vetřelec ³ (1992)

Vetřelec a Vetřelci ANO! Ale tato část se jednoznačně nepovedla. Efekty jsou oproti jedničce a dvojce úplně trapné! Člověk by řekl,že by to mělo být lepší a lepší :-( Pro mě to obrovské zklamání :-( a ten závěr? :-( no já nevím - 25%

Stvoření (2009) odpad!

Viděno už,tak před rokem a moc dobře si pamatuju jaká chujovina to byla. Nezajímaví herci, nudný příběh a pocit,že jste svůj drahocenný čas mohli využít jinak a po svém! :-( 7%

Day of the Dead 2: Contagium (2005) odpad!

Kdyby už Romero nežil musel by se obracet v hrobě! Takhle tuhle kravinu musel vidět a prásknout rukama; "...to snad ne!"

Rotting Hill (2011) (studentský film) odpad!

Já nemám stejný názor jako několik zdejších uživatelů! Pro mě je to sračka! Ani jako zombiekomedie to nefunguje! Jen jsem nevěřícně kroutil hlavou - 2% (za to,že to udělali studenti)!

The Task (2010) odpad!

Reality show,všude a pořád Reality show. Sere mě,jak se to snaží narvat do filmů. Co se týče samotného filmu - je to sračka. Ani jsem se nelekl a ani nebál. Jak by řekl Colombus z Ohaia :-))) v Zombielandu; ..."jediné z čeho mám opravdu strach je... ze zkurvenej klaunů!" A pokuď je to v tomto podání udělané tak... klaune za mě máš 1% (za obal)!

Ledová smrt II (2008)

Skvělá herečka Ingrid Berdal se dobelhala ze zasněžených kopců až na cestu kde jí borec odvezl do nemocnice. Samozřejmě,že benga musela všechny těla z rokle dotlačit do stejné nemocnice. Magor z krumpáčem ožije a začíná hon podruhé. Hrdince jsem fandil ještě víc než v jedničce. Paráda za 80%

Ledová smrt (2006)

Skvělé... Norové... Skvělé... po dlouhé době jsem si konečně pošmáknul. Ihned jsem si musel sehnat dvojku. Pokuď se chce někdo odreagovat u příjemného hororu, kde magor masakruje své oběti krumpáčem - jednoznačně doporučuju! 79%

Rammbock (2010)

Úplná sračka to není,jak tady píšou někteří uživatelé. Když se na to podívám z pohledu zombie fanouška... jasně vše se odehrává mezi čtyřma barákama, jasně natočili to němci, jasně zombíci vypadají,jako kdyby měli pouze vyšší stádium chřipky,ale přeživší museli bojovat o život. Museli chaoticky utíkat a to já mám rád. Myslím,že je spousta horší zombie film - a věřte mi,že vím o čem mluvím. Dávám 38%