Náš vůdce (2008)

Zajímavý film, který ukazuje, že i v dnešní době, pokud je dostatek méně inteligentních tvorů, se dá dav zfanatizovat pro nějakou myšlenku.

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Další z podprůměrných sci-fi seriálů (Žánr sci-fi je sám o sobě podprůměrný, tak proč v něm tvořit seriály?), který normálního člověka nemůže zaujmout. Nesympatické hlavní postavy, spoustu nesmyslných a logicky si odporujících věcí a nepříliš převratný a nezajímavý děj dělá z tohoto seriálu odpad.

Titanic (1997)

Jeden z nejlepších filmů vůbec. Nádherně zachycená tragédie Titanicu, kterou provází romantický příběh sympatického chudého Jacka a bohaté Rose. Tradičně výborný Di Caprio, zlí boháči a obrovská loď Vám nedovolí ani na okamžik odtrhnout zrak. Tragický konec donutí k slzám i ty bezcitné jedince.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Výborný film se skvělým Di Capriem sledujete se zatajeným dechem a doufáte, že hlavního hrdinu nechytnou.

Hačikó - příběh psa (2009)

Úžasný, silný příběh o přátelství (dá-li se to tak nazvat) mezi člověkem a psem. Nádherný Akita-Inu (plemeno, které je inteligentnější než většina lidí) dokáže být věrný svému pánu i po smrti. Tak dojemný závěr jsem už dlouho neviděl.