Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Jelikož jednička se dala přežít, poté co jsem si vzal prášky na uklidnění a řádně je zapil několika flaškami vodky, doufal jsem, že v deliriu přežiji i druhou část. Avšak selhal jsem. Snažil jsem se co to šlo, ale po zhruba 20 minutách jsem se chtě nechtě musel odpotácet na záchod, kde jsem zvracel po zbylou dobu filmu. Jen by mě zajímalo, jaká chorá duše se odváží po tomhle "veledíle" stvořit ještě další pokračování?

Half Nelson (2006)

Zajímavý námět, zpočátku se to nadějně rozjíždělo, ale postupně to vyšumělo do prázdna. Ryan klasika best, hodně dobrá blondýna (proč se tam ale objevila až na konci a jen na chvilku??) a trochu přehnaná role pro malou afroameričanku. Celkově bych ocenil nějaké hezké ženské postavy (přece jenom k Ryanovi se ty hnusné, které ho provázely po celý film, nehodí). Závěr není prakticky žádný. Tenhle film bych rozhodně dokázal udělat lépe. 3* za Ryana.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Včera v noci když jsem onanoval u pokeru, tak náhodou běžel jeden díl v televizi. Zapnul jsem to a nestačil jsem se divit. Američtí kokotci se marně snaží napodobit humor klasiků z UK (jediné dobré) verze Top Gearu. No a moc se jim to nedaří. Pokud by Top Gear neexistoval jsem ochoten dát 3*, ale Top Gear existuje, tudíž tohle je jen odpad, který trapně kopíruje skvělý originál.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tož toto je po zkurveně dlouhé době pořad, který kurva baví vole. Charismatický Zdeněk byla pičo správná volba. Jeho svérazný způsob jak lidem podat, že vaří jako kokoti a bez použití instantních sraček neuvaří ani hovno, je prostě skvělý vole. A dokážem mu vole odpustit i tu jeho neslušnou mluvu vole (Respektive bez ní by to stálo za vyližprdel). Je vidět, že i v naší zasraný zemi se dá vařit pořádně, dobře vole a hlavně kvalitně a chutně vole. Pár věcí by se vole dalo vytknout, ale na to se vyseru. 4* vole!

Áno, šéfe! (2011) (pořad) odpad!

Trapná kopie, kdy si vzhledem k absenci schopných lidí, museli slováci vypůjčit našeho šéfkuchaře. Celkově, ale o ničem, protože Pohlreich je jenom jeden.

Milujem Slovensko (2013) (pořad) odpad!

Neviděl jsem, ale vzhledem k tomu, že je to kopie "Máme rádi Česko" degradovaná slovenským obsazením, je jasné, že to bude stát za hovno. Přeci jenom většina slováků je ráda, když ví, kde leží nejbližší knajpa. Nechápu, proč poslední dobou musí všechno co běží u nás, běžet v horší verzi i na slovensku? (Případně to rovnou spojíme do Československého čehosi. Doufám, že časem budou třeba Českoněmecká nebo Českoněmeckopolskoruskomaďarskoslovenská superstar., protože nejspíš máme málo dementů v čechách, proto je potřeba je tahat i odjinud.)

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Soutěž zajímavá, bohužel dementně bodovaná. Přece jenom se celou dobu snažit získávat body, když v posledním kole si to někdo náhodně vytočí, nemá moc cenu. Potěšil mě Fanánek, který ukázal, že ve znalostech strčí všechny hravě do kapsy. Naopak mě překvapilo, jak hloupé jsou téměř všechny ženy, které jsem měl možnost vidět (i někteří muži) a především D. Morávková je nesympatická hloupá kráva.

Robin Hood (2010)

Nepouštět to v Sudet Agency, tak si tento film pravděpodobně nepustím. Výsledek nakonec není tak špatný - horší než sledování Ryana, ale o dost lepší než fotbal Chelsea. Začátek zdlouhavý, žádny velký drama, ale druhá část se rapidně změní k lepšímu. Robin potká Marrion (taky bych chtěla takhle vypadat ve 40, ale asi skončím jako průměrně hnusná 150 kilová matrona zato však s vlastní zahrádkou) a svět je hned lepší. Poté se bojuje proti francouzům a především proti zrádci (skinheadi by se za něj nestyděli), který zkušeně v souboji zabije Marrionina slepého otce. Vše vrcholí bojem angličanů vedených králem a předevšímem Robinem Hoodem proti vylodivším se francouzům vedeným pleškou. Do boje se přimíchá Marrion, která nelení a jde pomstít tátu. Nakonec má Robin co dělat, aby ji vůbec zachránil. Podaří se mu to a navíc ujíždějícího skina trefí na 745 251,4 km šípem přesně do krku. Po vyhrané bitvě a královu zrušení svobody se Robin s Marrion, svými blízkymi a dětmi, které si pěstovali, uchýlí do lesa, kde, pokud nezemřeli, žijí dodnes. Asi první film, kde se mi více než hlavní herec líbila hlavní herečka.

Den zrady (2011)

Málem bych se na tento film kvůli idiotskému hodnocení většiny uživatelů nepodíval. Naštěstí Ryan v hlavní roli z toho dělá "must-see-film" a tak jsem o něj nepřišel a rozhodně nelituji. Ryan tentokrát hraje študovaného mladého fešáka, který se snaží dělat svou práci tiskového mluvčí poctivě a občas si užije nezávazný sex s bloňdatou stážistkou. Well played Ryan! Štěstí, ale netrvá věčně a tak přijde den, který promění Ryanův život v peklo. Vyhazov z práce a smrt jeho nabíječky ale jeho slibnou kariéru nezničí. To je začátek zjištění, toho co my všichni víme, že politika je plná prasáren, ale Ryan se dokáže výborně přizpůsobit. 5* za Ryana, George, fešnou blondýnu i obsah.

Za borovicovým hájem (2012)

Začátek zajímavý, fantastický Ryan opět uchvátil (Pokud si nekoupí Porsche, nebo jiné podobně dementní auto a nebude sdílet osud J.D., myslím, že má nakročeno k velké slávě a může být nejlepším hercem všech dob). Poté Luke (R. G.) zjišťuje, že má dítě (Matka dítěte žije s nějakým afroameričanem, proboha proč?) a chce se o něj postarat. Začíná dělat to co umí, jezdit na motorce, respektive ujíždět, poté co vykrade banku. Peníze jdou jeho synovi. Výborná scéna, když přijde do domu, kde žije negr s matkou jeho dítěte, a začne stavět postýlku pro dítě. Negr se vrátí domů, má hloupé kecy, tak ho Luke přetáhne přes tlamu hasákem. Good job! Následují další vykrádačky. Při jedné není Luke dost rychlý a začíná ho pronásledovat policie. Nejlepší motorkář, ale nedokáže policii setřást, protože neustále musí jet po silnici, i když všude je tolik cest, kde projede jen motorka, ale auto ne. Když se vybourá a uteče do cizího domu s policajtem v patách, je jasné, že nastane dramatická chvilka. Luke se zavře v pokojíčku, poklidně volá své ženě, když do pokoje vlétne dementní policista a Luka střelí tak nešťastně, že Luke vypadne z okna a UMÍRÁ! Jak je možné v půlce filmu zabít Ryana?? V tento moment jsem měl chuť televizi vypnout vyhodit ji z okna a poté si někde v tmavé uličce s bandou plešatejch zmrdů počkat na toho troufalého režiséra, který takhle jednoduše zabil mého hrdinu. Napočítal jsem do deseti, televizi vyhodil z okna a zbytek filmu jsem si pustil na PC. Zbytek filmu se posouvá v dějí o 15 let dopředu, kde se zajímavým způsobem prolnou osudy synů obou hlavních protagonistů. Lukův syn se snaží zjistit, kdo je jeho skutečný táta a postupně odhaluje podrobnosti o jeho smrti. Ke konci filmu najde vraha svého otce a s namířenou zbraní ho donutí dojet do lesa daleko za město. Když už to vypadá, že by mohlo dojít ke šťastné tragédii, tak policajt řekne, že je mu to líto, což kloučka odradí a odejde domů hrát si s panenkama. Film hodně dobrý, především první část, neodpustitelná je smrt Ryana (zvláště po hodině filmu). 4*