Tráva (2005) (seriál)

Vtipný, sprostý, dobře napsaný. Citace Kmotra v posledním dílu první sezóny: Mlask. Po první sérii si ještě nechám jednu * v záloze a uvidíme jak dál. SEASON 2: Seriál pokračuje přesně tam, kde skončila první sezńa. Pořád je vtipný a příjemně kontroverzní, ale uvědomil jsem si, že během obou sezón jsem si ani k jedné postavě nevytvořil žádný vztah. Je mi úplně jedno, co s nimi bude dál, což se mi u většiny ostatních seriálů, co sleduju, nestává. Uvidíme jak dál...

Zombieland (2009)

Tak jo. Bylo to místy hodně vtipný, ale *** jsou jedině za Woodyho Harrelsona, protože je to ultramega drsňák a za Billa Murraye, protože je to prostě Bill Murray.

Číslo 9 (2009)

Silná atmosféra zabitá hloupým scénářem. Nevím jestli jsem měl přemrštěná očekávání, ale mám silnej pocit promarněnýho potenciálu a animačně zdařilý prázdnoty.

Beznaděj (2006) (TV film)

Ona i Kingova předloha je spíš lehkej nadprůměr, ale toto...úpravy oproti knize jsou hodně mimo, atmosféra nulová a herecký výkony nestojí za řeč, teda až na Rona Perlmana- jedeinej aspekt tohohle veledíla, kterej mě bavil.

Nezvratný osud 4 (2009)

Už třetí díl byl slabší, ale tohle je jen přehlídka bizarních úmrtí bez jakýhokoli překvapení- nic, co se týče jakože příběhu, vás nemůže zaskočit, protože už to tady bylo dřív. Totální vyčerpání námětu. A proč **? Scénáristický nápady ohledně zabíjení nebohých středoškoláků jsou pořád morbidně zábavný(pětka by možná mohla obsahovat jen sled smrtí bez jakýhokoli pokusu to příběhově slepovat dohromady:)) a objevilo se pár vtípků, který působily mírně osvěžujícím dojmem.

Profesionálky (2007) (seriál)

když točím krimi seriál tak se můžu soustředit na tvorbu zajímavých případů a na soukromí hlavních hrdinů kašlat, nebo ho řešit jen hodně okrajově, čímž mi při troše štěstí vznikne koukatelnej materiál. Nebo udělám opak a vznikne tenhle nudnej a dost často směšnej paskvil.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Není to fér, ale kdyby do Charming přijel Vic Mackey se svou partou, tak jsou Sam Cro v hajzlu během tří epizod.První sezóna za tři+ jedna za Katey Sagal a Rona Perlmana. Potenciál tady rozhodně je a těším se na druhou sérii. SEASON 2: No, zůstanu u čtyř, ale jenom když zapomenu na totálně zprasenej poslední díl. Kostra druhý sezóny nebyla nijak složitá, ale zato hodně zábavná, prostě příjemná oddychovka. A finále to totálně zazdilo- úplně jsem slyšel to šustění papíru a místo toho aby mě konec nějak emočně zasáhl, bylo mi to prostě jedno.Vážně je nutný dělat cliffhangery za každou cenu? I na úkor logiky? SOA se vydali špatným, skoro soap opera, směrem a třetí sezóny se bojím. SEASON 3: První tři díly mě opravdu nebavily, ale pak se to zase nějak srovnalo a to i přesto, že celá linie kolem Abela mi připadala přitažená za vlasy a dost vycucaná z prstu. Na rozdíl od druhý sezóny se tady tvůrci rozjeli do mnoha a mnoha směrů a místy bylo šustění papíru až moc slyšet. Například- scénáristi dělají ze svých postav idioty. X situací se řešilo na hraně, nebo za hranou demence, jen aby vznikl dramatickej moment, zvrat v dalším dílu atd. SOA je dobrá odpočinková záležitost, ale nejlepší seriál to nikdy nebude.

Nenarození (2009)

Pejsek a kočička pečou dort....