Pod zemí (2014)

Docela strašidelný a prostředí vynikající, ale je to takoví o ničem a hlavně vám nic nevysvětlí ani při nudném konci. 40%

Strážci Galaxie (2014)

Marvelovský superhrdinckej úlet, kterej kurevsky baví. To tu ještě nebylo a proto je taková pecka, hláška střídá hlášku s výbornýma komickýma situace u niž se chichňáte až k smrti. Strážci Galaxie jsou novinkou, který lidi žerou jak kráva trávu a až bude pokráčko tak se lidi snad zeserou smíchy a já taky a to díky třem píčusům, sorry Groote čtyřem píčusům. :D :) 85%

Labyrint: Útěk (2014)

Napínavé dobrodružství, kde netušíte absolutně nic jako ti mladí hoši a nemůže se dočkat na finále, o co tady vůbec jde a a pak jenom zírám když všechno vyplave na povrch. Určitě překvapení to jsem nečekal že samá mládež v labyrintu mě takhle udrží v napětí, cítil jsem jako bych tam s nima a chtěl se dostat ven. Skvělý příšery které nahánějí strach a to všechno za rozumný rozpočet. :) 75%

Hercules (2014)

Pohádka na dobrou noc, která vás absolutně uspí jak šípkovou růženku. Herkules je jak svalnatej bezdomovec ,hrající se na drsňáka celýho světa, která je jenom tupá hora svalů, všichni na sebe řvou půl roku než se pustěj do sebe to bych se stačil vyprázdnit než se do sebe pustěj, teda jasná katastrofa velkýho smradlavýho výkalu! 20%

Očista: Anarchie (2014)

Očista v ulicích je určitě slabší, hlavně není tak emotivnější a napínavá jako když se to odehrávalo pouze v domě a okolo něj, to mělo svoje kouzlo i když nálož je to dobrá to se musí uznat, ale na pravou očistu, já nedám dopustit! :) 55%

Lucy (2014)

Mozek je velká věc a tenhle francouz nám ukázel jak ho využít před kamerou s nádhernou Scarlett Johansson akorát mi připadá že se tam trošku ztrácel ten potenciál co na začátku slibovali, ale i tak příjemný sci-fi, kde navštívíte ne jenom vývoj naší populace, ale taky stvoření života na zemi. 60%

Zlomené město (2013)

Slabší tempo ale zajímavý děj, Mark Wahlberg určitě není zlomený a docela se snaží a jde mu to dobře. 55%

Nakažení smrtí (2008)

Na video fim vůbec nebylo zlé, nakažení byly tedy docela trapní a nešel z nich strach, ale honičky po strašidelném ústavu to už bylo něco jiného a dost jsem měl naděláno, ale jak říkám na horor co jde hned na video tak docela slušný. 40%

Sex Tape (2014)

Kravina jako prase a to by bylo zábavnější koukat na krávu a prase jak žerou, protože sledovat takovou kokotinu, kde si akorát tak pamatujete že šlo o sex a nic víc, to vám rychle přejde se na to kouknot zas! Nechápu jaj tohle mohlo jít do kin to mělo jít rovnou na levný dvd za 49kč, protože dát za to v kině dvě stovky, tak se jdu snad oběsit!!! 20%

Úsvit planety opic (2014)

Podívaná jak má být, sledování vztahu mezi lidmi a opicemi je bravůrní, jak je mezi nimi tenká hranice, jak se to snaží Caesar urovnat, ale bohužel někteří chtějí rozpoutat válku, což se povedlo a velmi se těším na další planetu opic :) 85%