Cabin Fever: Patient Zero (2014)

To už není Cabin Fever, ale asi parodie, scény strašně nudné a průhledné až otravné, dvojka měla aspoň šťávu a výborné tempo, tohle ať si strčej do zadku a pořádně zacpou špuntem, aby se to nedostalo na povrch zemský! 25%

Let (2012)

Opravdu dost silný kafe, všude chlast a drogy, který dokážou člověka úplně zničit, stačila jedna, poslední lež a mohl být venku, ale asi řekl co bych dělal uchlastal se k smrti, to ne radši půjdu do basy a tam se stanu jiným člověkem! 70%

Země ztracených (2009)

Totální úlet, kde vlastně nic nedává smysl, strašný chaos a nelogika, řekl bych taková pohádka pro ústav Bohnice, kde se tím jedině můžou bavit. Vždyť pár forku tam bylo jak se zdrogovali tím ovocem, a nebo jak přijel na to dinousaurovi, bylo to sice úplně mimo, ale ochočenýho dinosaura, kterej vás vykadí a pak zamiluje, to jsem ještě nikdy nezažil :D 20%

Transcendence (2014)

Skvělá myšlenka a nápad se pomalu rozpadá v nudu, kde jenom tupě koukáte až se něco pořádního stane a říkáte si ať nikoho zabijou, jaderný útok na města, prostě cokoliv. Takže nic neuvidíte a to finále vám vytře totálně zrak a pak si řeknu o čem to sakra bylo, o co tam vůbec šlo a proč to vůbec točili????? 40%

22 Jump Street (2014)

Odlišné to bylo než 21 to bylo velké plus, ale nebylo tak zábavný a hustý, ně že bych se neřechtal to určitě ne. Hill a Tatum jeli jak mohli některé situace, byly bombastický některé trošku trapně nudné. Zklamání to určitě nebylo a trošku jsem čekal že na 21 to nemá, ale ty záverečné titulky byly geniálně husťácký "TO SI KUŘ"!. :) 70%

Stáhni mě do pekla (2009)

Sam Raimi mě teda stáhnul do pekla a to nakonec i s Christine. 5 let jsem se na tento horůrek chystal, ale vzdycky jsem na něj zapomněl a to byla hodně velká chyba, hlavně že nezapomínám chodit do práce sakra! :D 80%

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Nuda,nuda,šeď a bída jak by řekl Míra Bosák. Nechápu jak Percy Jacksona může někdo srovnávat z Harry Potrem, úplná zamotaná šaškárna, která říká půjdem tam něco vezmem zabijeme nějakou větší potvoru a jdeme do hajzlu! Já jsem říkal minule že herec kterej hraje Jacksona že mi nesedí, ale ne jenom on, mě všichni připadali jak tupá mládež, která si hraje na polobohy a to myslel vážně že jim to někdo uvěří, bojím se nesmyslné trojky abych nemusel jít ještě níž, ted to nechávám díky docela dobrej ekektům a příšerám. 35%

Poslední noc (2009)

Tak strašný to zas nebylo, sice upíři byly trošku trapní, hlavně ty masky jak kdyby do lavoru namíchali maltu a pak všichni si to dali na obličej :D Jinak slušnej horor dokonce i se Segalem, kterej chce ty lidi dostat s tý zaneřáděný nemocnice. 50%

Daredevil (2003)

Daredevil je trošku starší komiksový hrdina natočený před 11 lety takže ty filmové triky nejsou,tak věrohodné jako dnes. Takže doufám že vzikne pokračování, ať si můžu vychutnat ty bezva bitky a efekty v nové době. :) 60%

NON-STOP (2014)

Pecka, která mě prostě nemůže zklamat, napětím se nedá ani dýchat, jak si s váma scénáristi hrajou na toho kdo to je?? Samozřejmě u té hry nesmí chybět Liam Nesson, kterej je brilantně brutálně hustej jako v 96 hodinách. :) 85%