Tísňová linka (2013)

Já mám tyhle thrillery rád, opravdu pěkný spád, kde ke konci trošku se budoval příběh, ale moc jsme se toho nedozvěděli, takže první část s telefonováním byla fantastická a druhá taková slabší, ale ze zajímavým koncem, jak ho tam nechali aby chcípnul pěkne sám a hlavně aby ho to bolelo. :) 65%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ty kráso, co na to říct prostě šílená jízda, v šíleným světě, se šílenými lidmi. Tohle vás absolutně nenechá vydechnout, postapokalyptická budoucnost, která pomalu ale jistě klepe na dveře tak se připravte jak se všichni zblázníme a budou brutální honičky jako v Mad Maxovi, kde je vidět že se máme na co těšit. :) 70%

Jupiter vychází (2015)

Vizualita a efekty byly perfektní, ale to není všechno abych se u toho mohl bavit nebo mě to zaujalo. Strašně nudné pasáže, kde se nic neděje, jenom řeší nějaký hovadiny, to jsem si radši vždycky odskočil bud na záchod nebo k počítači zkouknout fotbalový výsledky, což není moc dobrá vizitka. Tatum a Kunis byly totálně mimo tenhle žánr, at radši zůstanou u komedii a necpou se do sci-fi kam se absolutně nehoděj. Větší zklamání to určitě je, bohužel tak to je a já to nezměním. 35%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Po třech letech jsme zpátky zachraňovat svět s Avengers a opět je to suprová nálož s občasnými vtípky a trochu té lásky, prostě superhrdinové nezklamali i když se to dá určitě ještě vylepšit, tak uvidíme za další tři roky jak se stím poperou. Jsem dost zvědavej jestli překonají tržby z první dílu, protože to by bylo hustý :D 8001 komentář :D 75%

Noční běžec (2015)

Nadupanější Johny Wick, ale vše je naopak a hlavně je tu superman Neeson, po kterým jde opravdu celej New York, prostě špičková gangsterka, která se může rovnat 96 hodinám, ale Johna Wicka strčí v pohodě do kapsy . :) 75%

Neutečeš (2014)

No nečekejte, žádný masakry, ani všude krev, spíš opravdu jde o mysteriozní horůrek, kde jsou herci dokonale udělaný a výborně sehraný, strach mi nahání že si to můžeme domyslet o co vlastně tady jde, je to dokonalá past na tu holku od kamarádů aby se mohli s ní vyspat a pak jeden z nich i chodit nebo je to fakt co se tam děje, z toho mě docela mrazí a to je účel Neutečeš, aby jsme si tyhle otázky kladli a hlavně měli strach, což jim dokonale, aspoň u mě určitě vyšlo. :) 80%

Klub poslední naděje (2013)

Boj do poslední chvíle, ne jenom s nemocí, ale také s týhle zkorumpovaným systémem, kde jde jenom o prachy a ne o zdraví lidí, kteří jim věří a nevědí že se sami zabíjejí. 60%

Výchovný tábor (2007)

Krásná a k nakousnutí Mila kunis, jinak docela zajímavé a napínavé, ale s takovým nic moc vyvrcholením. 55%

Zrození ďábla (2014)

Strašný horor, který vás prostě nevyděsí a to je velká chyba, která stojí za tímhle výplachem, kde se nic zásadního neděje a ani se nic nestane! 20%

Americký sniper (2014)

Neskutečné je že se to opravdu stalo, celou dobu to prožíváte jako kdyby to byl váš přítel nebo sourozenec, takže vám to uteče jako voda a na konci sedíte jak přibytej jak to skončí, protože já ten příběh neznal, tak můžu poděkovat Eastwoodovi že mi ho takhle přiblížil a mohl to ohodnotit zde na čsfd a určitě nejsem sám. :) 85%