Xpojntman

Xpojntman

J F K

okres Praha-západ
ten kdo ma na fbd víc bodů než Douglas tady

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.8.2020  18:00
    365 dní (2020)

Tako polská verze a odpověď na padesát odstínů šedi, temnoty a svobody s italským nádechem. Anna Maria Sieklucka není uplně sexbomba ale ani není ošklivá. Michele Morrone má pro tuto roli správný charisma.

• 11.12.2020  13:15

Bezva akční film, co zaručeně zvedne náladu milovníkům tohohle žánru. Hlavní představitele jsou k šežraní.

• 5.1.2021  17:18
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

Trojkoproduční pohádka O vánoční hvězdě to nakonec nevzala do kopru i když žádná velká sláva to taky nebyla. Vcelku pěkná německá hvězda Leonie Brill.

• 22.3.2021  16:26
    Pod vodou (2020)

Nejlepší Kristen Stewart je na filmu nejlepším benefiten. Navíc je v celku sexy jako je MissSimm. Téma nené špatný ale provedení horší.

• 24.3.2021  21:00

Jedno z největších hollywoodských zklamaní roku bez kina 2020. Ne že by to byla katastrofa, ale zklamaní to je.

• 24.10.2019  17:16

Rusácko-srbo-jugošská propagandistická slatanina očerňující kosovsko-albanský národ, oceněný mimo jiné naším prezidentem Václavem Havlem, kterého nám záviděl celý svět.

• 20.7.2020  17:02

Nejdřív jsem od toho čekal víc, pak co jsem na to koukal tak míň a míň. Pak nakonec jsem zjistil, že to není tak hrozný. Tak Godzilla II Král monster si vysloužila tři pěkné hvezdičky.

• 12.10.2020  17:04

U tohohle hollywoodsko-českého filmu jsem na pochybách. Jde o asi pokus o vtipnou alegorii, která se zas tak nepovedla, ale je dobře natočená a občas i vtipná. Heil H*****r nebo Hiteler.

• 1.10.2019  17:26

Primitivní slatanina, kde hlavním hrdinou je exesnbácká a pravděpobobně exestebácká existence nerespektujicí soukromé vlastnictví ve formě investic. Čermák hraje primitiva, který je klasický volič levice=KSČM.

• 4.2.2021  18:03

Bezva americkej akční biják, který je jako nadupaný steroidy a dalšíma stimulantama. Zkrátka potěší správného znalce akčních filmu na duši.

• 24.10.2019  17:08
    Staříci (2019)

Pane jo, takto jsem nečekal, že mě tak příjemně překvapí českej film. Navíc je proti zločinnému režimu před rokem 1989.

• 18.8.2020  17:53
    Yesterday (2019)

Pěkný odpočinkový film. Ruku na srdce i když člověk není fanda Beatles neboli brouku, tak občas do jejich hudy zaposlouchá.

• 18.12.2018  13:01
    Aquaman (2018)

Unikatní DC comics adaptace trochu odstrkovaného hrdiny toho universa. Jason Momoa je zkratka dost dobrej.

• 22.3.2021  16:16

Jurský park/svět nebo Hunger games rozhodně nečekejte. Je to levné akční hororové scifičko bez větších ambici.

• 3.5.2018  16:00
    Metanol (TV film) (2018)

To má byt nějaká komunistická obžaloba kapitalismu a soukromého podnikaní? Oslava represivních složek státu? Když to stejně chlastali hlavně socky a voliči komunistů.

• 14.8.2018  06:14

Mission: Impossible - Fallout je dost slušná Mission: Impossible, rozhodně nezapře svůj původ. Tom Cruise exelentní.

• 29.4.2020  19:19

Tak po pravdě, asi zklamání. Slepované kousky děje, moc nesympatických postav, co asi měly být sympatické a naopak. Děravý scénář jak řešeto. Dobré triky, akční scény a někdy docela dobre vtipy.

• 6.2.2018  14:57

Bla bla bla Blaník. Nic moc. Taky je to uržka Vacláva Havla a jeho památky. Nevim jak Miroslav Kalousek a Mirek Topolánek se k této šaradě mohli nechat přesvědčit. Politický lobbing u nás je O.K. a je potřeba. A navíc je to komunistická propaganda a já komunisty nemusím.

• 14.1.2018  09:09
    Prezidentská debata (TV pořad) (2018)

Jako uvědomělý pravicový volič jsem to v prvním kole hodil Topolánkovi, Fischerovi a Horáčkovi. V druhém kole nevím, protože Drahoš i Zeman (ten tady ani nebyl) jsou moc levicový.

• 13.5.2019  16:13
    Rédl (TV seriál) (2018)

Zase taková bolševistická agitka. Hlavní hrdina je teplý představitel a přežitek minulého režimu. Přijde mi to jako plivnutí na památku Václava Havla a polistopadového vývoje. Ještě, že ten estebák nebyl až tolik pozitivní.

• 18.12.2018  13:00
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

rvní díl mi přišel jako kritika začátku 90. let a období mého milováného prezidenta Václava Havla, jehož obrazy tam po kancélářích visí. Tajemno seriál ale ze začátku má.

• 15.4.2020  16:33
    Zmařené naděje (TV seriál) (2018)

Jakasi divná levičacká propaganda, která sice občas zkritizuje sovětské Rusko, ale hned ho omlouva. Stejně jako komunistickou stranu Německa a z jejího teroristy Hanse Beimlera děla skoro světce, pak se mi nelíbily ty švédské a rakouské feministky. Unity Milfordová a Rudolf Höß jsou mi mnohem sympatičkejší, vzhledem k jejich osudům a chapu častečně jejich pohnutkům, proč se stali čím se stali.

• 15.4.2020  16:19

Unity Milfordová mě okouzlila svoji inteligencí. Ukazuje se zrudnost Sovětského svazu. A pozitivní zpráva je, že Rudolf Höß je naživu, zatím co Hans Beimler už je pod drnem.

• 18.3.2021  17:35
    Bajkeři (2017)

Chtělo by to větší tah na branku. Bajkeři nejsou ani Snowboarďaci a Rafťači. Trochu víc napětí jakéhokoliv typu by taky neuškodilo

• 8.6.2017  16:40
    Koncert pro Manchester (koncert) (2017)

Trochu citace: Popový postrach. Smí se to říci, když jde o pietu pro Manchester? Přestože z pohledu mnohých rodičů i prarodičů, generací odchovaných Beatles či Rolling Stones, neexistuje větší hudební nuda než Ariana Grande coby pěstěná princeznička Barbie a její objímání, dojímání, pózování, pusinky, srdíčka. Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/koncert-pro-manchester-07v-/hudba.aspx?c=A170606_093324_hudba_ts I srdičko MCR takhle ne.

• 31.5.2018  10:00
    Milda (2017)

Nemám rád komunisty...a basta i s Mildou. Jak dlouho hodlá ještě na světě vegetit.

• 9.1.2017  12:40

Ještě houšť do rudejch bolševistických sviní....

• 24.8.2017  10:37
    Temná věž (2017)

Milé, ale zas tak moc ne. Rozhodně to nebylo, tak hrozné jak tu něktéři samozvání především horrorový experti tvrdili. Idris Elba a Matt McConaughey jsou dobré protipóly celého příběhu. Dost dobrá adaptace knihy Stephena Kinga. Taky to i spoluprodukoval.

• 4.7.2017  08:08

Слава Україні! Героям слава!, Slava Ukrayini! Heroyam slava!Slava Ukrajině! Hrdinům slava!. Dost dobrej film o genocidě Ukrajiny. Bijte ruské bolševiky hlava nehlava.

• 24.4.2017  12:46
    Deadpool (2016)

Bože, jak dlouho se už díváte do počítače? Dejte si pauzu na svačinu, internet bude pořád tady, až se vrátíte.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9