Predátor: Evoluce (2018)

Tak po pravdě, asi zklamání. Slepované kousky děje, moc nesympatických postav, co asi měly být sympatické a naopak. Děravý scénář jak řešeto. Dobré triky, akční scény a někdy docela dobre vtipy.

Karate tiger 2: Zuřící blesk (1987)

Super super. Bezva akční karate filmeček se správnou ideologii. Asi nejlepší Karate tiger vůbec. Dost dobrý zaporák a navíc rusák.

Kulka pro generála (1967)

Každá revoluce s vyjimkou sametové a dalších, které se podílelý na erozi říše zla (čti východní blok) je svinstvo. Tady je názorná úkazka. Zase je to docela dobrej western.

Zmařené naděje (2018) (seriál) odpad!

Jakasi divná levičacká propaganda, která sice občas zkritizuje sovětské Rusko, ale hned ho omlouva. Stejně jako komunistickou stranu Německa a z jejího teroristy Hanse Beimlera děla skoro světce, pak se mi nelíbily ty švédské a rakouské feministky. Unity Milfordová a Rudolf Höß jsou mi mnohem sympatičkejší, vzhledem k jejich osudům a chapu častečně jejich pohnutkům, proč se stali čím se stali.

Anakonda (1997)

Jennifer Lo je sexy a super, ale i s docela dobrým namětem a ranařem Ice Cubem Anacondu moc vysoko nevytahne. To tu měla ona a Kari Wuhrer málo odvažných scén.

Zmařené naděje - Zrada (2018) (epizoda)

Unity Milfordová mě okouzlila svoji inteligencí. Ukazuje se zrudnost Sovětského svazu. A pozitivní zpráva je, že Rudolf Höß je naživu, zatím co Hans Beimler už je pod drnem.

5 Days of War (2011)

O boji udatného gruzínského lidu proti zákeřné ruské invazi. Andy Garcia je v této roli výborný. Svět měl Gruzii více pomoci. Souhlasím s názorem Václava Havla.

Balkánská hranice (2019)

Rusácko-srbo-jugošská propagandistická slatanina očerňující kosovsko-albanský národ, oceněný mimo jiné naším prezidentem Václavem Havlem, kterého nám záviděl celý svět.

Staříci (2019)

Pane jo, takto jsem nečekal, že mě tak příjemně překvapí českej film. Navíc je proti zločinnému režimu před rokem 1989.

Bony a klid (1987)

Veksláci byli a někteři i dnes jsou frajeři. A jejich činnost pomohla k erozi prohnilého socialistiského zřizení.