Dítě číslo 44 (2015)

Knížku jsem nečetl, ale možná si ji po filmu přectu. Bolševistická mašinerie pěkně vykreslená. Hlavní hrdina mi moc sympatický není. Fracek z děcaku, co je adoptovanej rudým lampasákem a sam se stava lampásakem, co jako hrdina ničil Německo.

Cestománie (1999) (seriál)

Já nemám co dodat. Když sleduji cestopisný dokument, cítím takovou smutnou závist že tam nejsem já, ale přitom si to užívám a slibuju si «Jednou se tam podívám!» Cestománie je poučná, krásná na pohled, nezasekává se na jednom místě, a uchu lahodí komentář, Vladyka má takový legrační hlas:)

Báječná Angelika (1965)

Ve své době a hlavně, když to davali u nás telce, tak Angelika byla dost erotickým filmem. Zrzka dokazala vstoupit nejednomu hochovi do snů a představ.

Muži v černém 2 (2002)

Tam jo musím se přiznát, že nakonec to byl docela fajn biják. I když už to nemělo šváby a trochu to mělo mouchy.

Síť (1995)

Malý, rychlý a s ochranou soukromí. Nemusíte obětovat velký balík dat pro to nejlepší soukromé prohlížení. Tak to myslím Angela Bennetová taky četla.

Sociální síť (2010)

Cookies a podvodné stránky mohou vypadat k smíchu, ale když jde o vaše soukromí, vyplatí sebrát je vážně. A ano facebook mám.

Sebevražedný oddíl (2016)

Margot Robbie, Margot Robbie a ještě jednou Margot Robbie. Na té film stojí - díky ní možná nejen film- a páda. Jednoznačně nejlepší Harley Quinn ever.

Wolverine (2013)

Aneb jak Wolverine - rosomák přes Hirošimu nebo Nagasaki ke štěstí přišel, nebo snad k neštěstí. Dost cool samurajky a samurajové.

Opičí král (1986) (seriál)

Rada do života: Banán nejsnáze oloupete, když uštípnete stranu bez stopky. Přesně tak to dělají i opice. A můžete při tom koukat na tenhle seroš. Král opic by chtěl být na planetě opic.

Gauneři (1992)

Jó, ale pan Hnědý, to je jako pan Hovno... A tohle není vůbec film na hovno. To je Tarantino.