Bakaláři - Žhářka (1982) (epizoda)

Skvělá Dagmar Havlová-Veškrnová, ale hrozný Ivan Luťanský, který asi hrál z protekce. Císler s Menšíkem jsou průměrní.

Metanol (2018) (TV film)

To má byt nějaká komunistická obžaloba kapitalismu a soukromého podnikaní? Oslava represivních složek státu? Když to stejně chlastali hlavně socky a voliči komunistů.

Hologram pro krále (2016)

Já bych to skoro viděl na uražku Saudské Arábie- strategického spojence v tomto regionu.

Prezident Blaník (2018)

Bla bla bla Blaník. Nic moc. Taky je to uržka Vacláva Havla a jeho památky. Nevim jak Miroslav Kalousek a Mirek Topolánek se k této šaradě mohli nechat přesvědčit. Politický lobbing u nás je O.K. a je potřeba. A navíc je to komunistická propaganda a já komunisty nemusím.

Prezidentská debata (2018) (pořad)

Jako uvědomělý pravicový volič jsem to v prvním kole hodil Topolánkovi, Fischerovi a Horáčkovi. V druhém kole nevím, protože Drahoš i Zeman (ten tady ani nebyl) jsou moc levicový.

Modrý Pacifik (1996) (seriál)

Ale ale to je jako se joukat na Rychle a zběsile a kritizovat je za fyzikalní zákony. Je to snad National Geografic? No tady na to koukate kvůli čemu, kvůli sexy kočkám....v plavkách, uniformách nebo bez nich. Rozhodně to není Shakespeare nebo Bergman ( I když Jaimy tam mohla klidně mohla hrát). Tak se trochu povzneste.

Colombiana (2011)

Pěknej zabijackej opus, který jsem si pěkně užil. Zoe Saldana je navíc pěkně sexy kočka, ale pozor s dost ostrejma drapkáma.

Mafiánovi (2013)

Dobrá Dianna Argon je kus, ale ani s MILF trochu po záruce M. Pfeiffer to moc vysoko nevytahnou.

Vyprávěj - Bonboniéra (2009) (epizoda)

Ta Jaruna, je dost blbá komunistka, jak se brzo ukaže. Vcelku slabší díl.