Bez soucitu (2010)

Nereálne, ale dobré. Na Travoltovi vidno, že už nie je najmladší :D Film bol trochu suchý, bez nápadu, určite sa to dalo spraviť lepšie.... Nedá mi nespomenúť scénu, keď chlap rozpráva úbohý monológ " Nothing is there now... except that I love you. And that's all I have. Love for you ... ", ktorý keď dopovie, vystrelí mozog žene, ktorej to vravel. :D Pobehovanie s vázou s kokaínom, to bolo tiež riadne lacné.... koniec bol super, no tie 4* čo dávam si ten film aj tak asi nezaslúži :D

Legie (2010)

Čakal som viac, ale nebol som sklamaný. Celkom v pohode film. Musím povedať, že začiatok bol veľmi slabý. Scéna, kde stará lezie po stene ( viď trailer) je strašne úbohá. Taktiež príchod zmrzlinára, to som celkom nepochopil :D Veľa vecí som si ale aj vychutnal, napríklad strieľanie zombíkov, súboj anjelov, roj múch, hojdanie žiaroviek vo vetre, záber na zombíkov v hmle osvetlených bleskom, .... Odpad to určite nie je, no mohli sa viac posnažiť. Ja to vidím niekde medzi 3 - 4 *.

Ozvěny mrtvých (2007)

Príliš nezáživné s nekvalitným spracovaním... škoda.

Umění lhát (2009)

Neberte ten film ako romantickú komédiu, kde základ väčšinou tvoria sexi herečky a lacný humor. Invention of Lying má v sebe dokonalú myšlienku a núti zamyslieť sa. Fajn podanie, Jennifer Garner, výborná hudba a podobné veci sú len detaily, ktoré tomu filmu pridávajú na kráse. Samozrejme, že to má pár nedostatkov a určite sa to dalo spraviť lepšie, ale napriek tomu je môj celkový dojem z filmu niekde medzi 4 - 5 *. Určite sa oplatí pozrieť si to :)

Upírův pomocník (2009)

To už naozaj nevedia vymyslieť nič originálne? Po 20tich minútach bolo jasné ako to skončí. Ten film je skazený mix Blada a Jumanji s efektami na úrovni animákov od Walta Disneyho, a keď k tomu pridáme ešte motív pavúkov + Willema Dafoe, cítiť tam ten vplyv Spidermana :D Filmy o upíroch mám rád, ale toto ma sklamalo.

Samurai Girl (2008) (seriál)

Ale no tak, až také strašné to nebolo :D. Chcelo by to skrátiť na 120 minút, možno trochu zvýšiť rozpočet a bolo by to celkom fajn. Tie bojové scény boli na úrovni filmov s 90tych rokov s Jackie Chanom. Ale prekvapilo ma, že som za tých 5 hodín nezaspal :D

Těsně vedle (2007)

Bena Stillera nemám rád, aj v tomto filme mi liezol na nervy. Sex s blondínkou, tak tie scény nemali chybu :D. Koniec filmu bol tiež super, ale aj tak s tým filmom nie som spokojný. Niektoré scény boli fakt otravné, napr. to s tou medúzou na chrbte, to bolo úbohé. Vidím to na 50% :)

Pokrevní bratři 2 (2009)

Príliš dlhé, príliš nezáživné... proste o moc slabšie ako jednotka. Dosť ma to sklamalo.

Smrt čeká všude (2008)

Vojnové filmy moc nemusím, no tento bol fajn. Prostredím mi to pripomínalo Black Hawk Down, až na ten rozdiel, že toto bol Afganistan. Film bol doplnený o spomalené zábery, ktoré boli dokonalé, no na 5* to podľa mňa nebolo.

Škola života (2009)

Celkom fajn film s dobrým obsadením. Carey Mulligan tam nemala chybu, na ten nevinný, smutný pohľad nezabudnem :D. Vadili mi zábery, v ktorých 16 ročné dievčatká fajčia cigarety a ten koniec filmu ma tiež dosť sklamal. Dej mohol byť trochu viac premyslený, tvorcovia mali určite na viac :D