• Romantický

The Fundamentals of Caring (2016)

Moc hezký komediální road trip. Vtipy slušné, zábava a lidskost dokonalé. Příjemní herci i jejich role.

The Christmas Candle (2013)

Celkem obstojný vánoční příběh doprovázený zpěvem Susan Boyle. Téma trochu křesťanské, ale o čem jiném, než o víře a naději vánoce jsou..

Until Forever (2016)

Hlavní hrdina neumí hrát a opravdu jsem mu to všechno nedokázala uvěřit. Ani tu obrovskou lásku jsem bohužel neviděla. Jen trapno.

Tulipánová horečka (2017)

Ne nadarmo se říká: "Chceš-li že starého muže udělat hlupáka, dej mu mladou ženu". Alicia je excelentní herečka a Waltz hrál příjemného naivu, až mi jej bylo trochu líto.

Dennis (2007)

18 minut ve kterých se Dennis snaží utéct z vězení, ve kterém jej drží životem zklamaná matka. Bylo mi stydno a zároveň mi ho bylo strašně líto. Postelová scéna na konci kompletně završila utrpení celého snímku.

October (2018)

Jak to popsat a neprozradit konec filmu? Jak tu kdosi pode mnou popsal, o čem to vlastně bylo? O velké lásce? -Ne. O proměně nezodpovědného hrdiny v uvědomělou osobu? -Ne. Jakože ho vylijí z práce (či školy nebo kvalifikace, či co to vlastně v tom hotelu dělali) protože je to zdechlý problémový tlachal a on bez problémů sežene skvělý džob o kus dál? A pak jej vezmou do staré práce a on se vyšplhá po kariérním žebříku? V jakém světě to takhle chodí? Jestli to mělo být sci-fi, tak to měli dát do popisu, to by pak dávalo smysl.

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Nezbývá mi než poblahopřát tvůrcům filmu, že dokázali tak věrně nakopírovat film s prvky laciného amerického klišé. A kdo ještě neměl možnost film sehnat, doporučuji holešovickou tržnici na Praze 7. K sehnání hned vedle stánků s kabelkami Louis Wutong.

Největší showman (2017)

Muzikály nedokážu pojmout. Nechápu spojení hudby a filmu. Zpívanou odpověď na vyřčenou otázku můj mozek prostě neumí zpracovat. Tahle hudba byla moc dobrá, krásné hlasy, ale příběh mě neunesl.

Bohemian Rhapsody (2018)

Neskutečně smutný film. Neskutečně smutný příběh hledajícího člověka štěstí v blátě. 93% je podle mě moc, ale bylo to dobré. Na konci mě rozbrečeli ti lidi odcházející z kina a chtěla jsem na ně křičet: "Kam jdete, vždyť on umřel, trochu úcty!!!"

Teorie všeho (2014)

Film s nejzajímavějšími a nejhezčími posledními dvěma minutami.