• Romantický

No Tomorrow (2016) (seriál)

Hlavní hrdinka je nesympatická a ten krásný Anglán nemá šanci to celé zachránit. Chemii nebudu ani zmiňovat.

UnREAL (2015) (seriál)

Zajímavé sledovat jak to ve skutečnosti patrně chodí. Manipulace jak s divákem, tak i protagonisty na vysoké úrovni. První série zajímavá, kdyby druhá byla natočena první, určitě by nenatočili třetí. Vlečka hnoje mi stačila. Dvě série a dost.

Manhattan Love Story (2014) (seriál)

Po druhém shlédnutí snižuju hodnocení. On je sukničkář v převýchově, který se tváří jakože už to myslí vážně a ona je maloměstská naivka. Ani jeden vlastně neví jestli spolu být nebo ne. Možná, že kdyby bylo od začátku jasné, že tento projekt bude mít jen 11 dílů, tak by si nenechávali scénáristi otevřené zadní vrátka. Ani ona ani on to nedokázali zachránit.

Ideální domov (2018)

Gay filmy nevyhledávam, tenhle byl ale dost dobrý. Paul Rudd i Steve Coogan svoje role zahráli špičkově. Moc se mi líbilo, že o všech tabuizovaných tématech mluvili upřímně a v Paulově případě s velkou nadsázkou a sakrasmem. Hodně jsem se pobavila. Vkusné, lidské, pragmatické. Rudd opravdu moc dobře zahrál a dal celému filmu šťávu. A jak u toho dobře vypadal!

Spálené mosty (2008)

Neuvěřitelná slátanina, táhnoucí se odnikud nikam. Pokud budete napnutí jak malé gaťky kdykoliv bude někdo procházet nebezpečnými temnými uličkami Janova, nemusíte se bát, protože ačkoliv je to půlhodinový napínák, nikdo nikoho nezamorduje. Zajímavý komentář: nash.

Dárek od srdce (2017)

Mohlo to být super. To by ale Sharon Stone musela hrát a ne trapně poskakovat. Její výkon byl stejně uchvacující, jako kdyby se zedník snažil vyšívat. Tony Goldwyn to ze začátku zachraňoval, ale na konci se nechal stáhnout do bahna. Nechápu, proč takhle nepovedené filmy (scény) nenatočí znovu, vždyť se stačí podívat na film a je každému jasné, že něco neklape.

Kdo chce zabít Nancy? (2008)

Někdo tam nahoru zapomněl připsat "psychologický". Tak trochu jsem předpokládala, že se nebude jednat o romcom, jak anotace napovídá, ale i přesto mi na konci nebylo veselo. Ono nakonec i člověk pochopí proč to dopadlo tak jak to dopadlo. Oběťmi svého života se stáváme díky dětství, které nám mnohdy umí někteří pěkně osladit. Poslední věta inspirováno skutečnými událostmi" je už jen třešnička na dortu.

Manžel na zkoušku (2018)

Těžko se mi to hodnotí, protože Přes palubu patří k mým nejoblíbenějším filmům.Tohle je remake z dnešní doby, který sice vůbec není špatný, ale pořád jsem musela srovnávat s originálem a tudíž jsem přesně věděla co přijde.

Jmenuji se Khan (2010)

Chvílemi trošku takový indický Forrest Gump a jak tak koukám, tak se to nezdálo jen mě. I to, že Khana nadaboval stejný dabér jako Forresta, tomu asi dopomohlo. Ono slyšet hlavního hrdinu několikrát ve filmu říct "..moje máma mi..." tomu jen napomůže.