Zběsilý útěk (2006)

Naprosto vynikající akční jízda, jenž vás vtáhne od začátku až do konce a která nás provede celým podsvětím přes děvky, pasáky, pedofily, mafiánské bose, feťáky až po úplatné poldy. Zvlášť velmi drsná je část s pedofilním párečkem, ze kterého je doslova na zvracení. Nesmíme samozřejmě zapomínat na nemalou roli Karla Rodena, jako ruského mafiána, kterou ztvárnil naprosto s přehledem.

Cliffhanger (1993)

Na tenhle snímek jsem se podíval hned poté, co jsem přijel právě z okolí města Cortiny, především kvůli nádherné přírodě a perfektním skaliskům, které se nacházejí v tamním okolí. Sly je (ne)překvapivě dost dobrej a děj filmu je taky na docela dobré urovni, vše podkresleno opět skvělou hudbou Trevora Jonese, no asi sem ještě zaslepen zážitky z Dolomit a tak přimhouřím obě oči a dám takto vysoké hodnocení :-)

Gauneři (1992)

Skor prvotina Quentina Tarantina a podle mého názoru i jeho nejlepší film, naprosto dokonalé drama odehrávající se v jedné garáži s naprosto špičkovým hereckým obsazením, výborná atmosféra a nezapomenutelné často parodované scény, viz scéna Michaela Madsena s poldou...

Miami Vice (2006)

Zcela jednoduchý a předvídatelný děj, který je sem tam i docela zbytečně natahován, na druhou stranu co se týče kamery a režie tak přeci jenom musím říct, že je to dobře natočené a až na ty malé detaily s průtahy si myslím i dobře režírované, akorát ke konci se mi zdá, že moc vsázej na jednu kartu, když si jdou do toho karavanu pro Trudy.... prootže je to dost na náhodu že tam bude.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Vyděl jsem toto dílko zhruba do poloviny a upřímě mě začalo pěkně štvát. Stupidní scénář, ve kterém jak už u amerických rádoby komedií bývá zvykem scéna s stříkajícími fekáliemi, to mě od každého filmu dokáže spolehlivě odradit, přesto jsem ještě chvíli vydržel a koukal, no a ono se to nezlepšovalo, spíše naopak, klesalo to k nudnosti a předvídatelnosti, takže ač sem neviděl konec, tak přesto nevidím jinak než na 2 hvězdičky

Olověná vesta (1987)

Výborný válečný film, který nezobrazuje jen válku samotnou, ale zejména obyčejné vojáky a jejich cestu nesmyslnou vietnamskou válkou. Děj nezachází do uplných reálných detailů, ale ukazuje jak americký, mozek vymývající výcvik, dokáže změnit člověka v zabijáckou bestii.

Souboj Titánů (2010)

Tak tohle sem fakt nečekal, nevim jak v dnešní době a s přízpěním tolika peněz lze spatlat takovej paskvil. Žádný pořádný souboje těch Titánů tam skoro nejsou a když už nahodou tam je nějaká akce tak je tak neuvěřitelně blbě natočená že to ani nejde sledovat. Všechny příšery mi připadali uplně stejný, Harpie ze začátku i Kraken, to je až na velikost a křídla uplně ta samá vobluda a meduza ta se mi nelíbila vůbec. No zmiňovat se o ději to snad ani nemá smysl, časté nelogičnosti a hlavně nulová atmosféra podtrhují tento nepovedený snímek. Jen si řikám, co n to povídají milovníci řeckých bájí a pověstí

Růžový panter (2006)

Škdoa peněz které jsem dal za kino, mohl jsem je investovat lépe.

500 dní se Summer (2009)

Pro mě opravdu velké překvapení, nesnášim romantický filmy, kvuli jejich stupiditě a neustálýmu omýlání a řešení vztahu. Ovšem tohle je něco jiného, vtipné a chytré dialogy protkávají celý film. Film má výborný děj a spád navíc i ustřední dvojice je naprosto vynikající. Doporučuji všem aby se na to podívali :-)

Blade (1998)

3 hvězdy jsou dle mého až dost velkorysé hodnocení, popcornový zážitek v který sem doufal se nekonal, spíše to byla předvídatelná polojízda, protože film střídá poměrně dobré useky, s useky naprosto příšernýmy, ba zbytečnými. Poměrně zklamáním je pro mě i konec který si ymslím že mohl být lépe graficky zvládnutý.