Faunův labyrint (2006)

Na jednu stranu drsná pohádka, na straně druhé průměrný film z občanské války ve Španělsku, ovšem dohromady je to kouzelná podívaná.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

No viděl sem pár dílů tohodle fantastického díla a teda řeknu vám byl sem z toho paf, proti ní je superman dobrá víla!!! zvládne utěšit každého pacienta, doktora, sestru no prostě každýho kdo jde zrovna kolem a navíc sama výborně zvládá svůj osobní život. Ńaučit se mlátit lidi, tak je to hotovej Chuck Norris v sukni !!!

Na hraně temnoty (2010)

Docela nudný a průměrný snímek, který rozhodně nevystoupí z šedi průměrných akčních thrillerů, možná až přehnaná délka části, kdy Mel Gibson truchlí nad ztrátou dcery, od poliviny se to už začíná slušně rozjíždět, ale to opět jen an chvíli. Poměrně zajímavý konec rozhodně nepozvedne tento film s poměrně i slabím scénářem z průměru.

Taxikář (1976)

Po shlednutí tohoto snímku sem si musel nechat minimálně dva dny abych si v hlavě urovnal jeho hodnocení. Robert De Niro je jak jinak než dokonalý, ovšem musim říct, že mě ten film zas až tolik neoslovil, první polovinu filmu se snaží Travis Bickle vzpamatovat z hrůz války a pokouší se pochopit život spodiny, která se prochází ulicemi New Yourku. Ovšem to se mu nedaří a je z nich naprosto znechucený, proto se ve druhé části rozhodne jednat. Problém tohoto filmu byl, že mě nedokázal vtáhnout do děje, prostě první půlhodinu jsem se nudil a dobrá druhá část filmu a především konec to sice hodně zvedají, ale přesto více než na 4 hvězdičky to neni.

Vybíjená (2004)

Poměrně příjemné překvapení, lehká komedie na sobotní odpoledne, kdy chce člověk jen vypnout a vůbec nad ničim nepřemýšlet. Spousta dobře mířených ran a i několik vtipných scének, jedině Ben Stiller mi tam moc neseděl, zdálo se mi že dost přehrával.

Taxi 3 (2003)

Jsem zklamán, kam až lze dovést serii, první díl takřka dokonalý, druhý díl měl spoustu chyba, ale je to stále koukatelný, tohle mě už i sem tam docela otravovalo, zvláště jízdy po sněhem zapadaných svazích.

Taxi, taxi (2000)

Již sem byl trochu zklamán, více všeho, více rychlosti, více udělátek v autě, více nelogičností, zatímco v prvém díle byly veškery vychytávky s autem a jeho jízda v rámci určité reality, tady už je to sem tam horší, viz let s padáky, či přelet tanků... na druhous tranu oproti Taxi 3 je to stále dobrá komedie s řadou velmi vtipných prvků.

Telefonní budka (2002)

Je neuvěřitelné jak pouhý dialog dvou osob dokáže tak výborně přikovat k televizi, výtečné drama na kterém je velmi symptatická i krátká stopáž filmu, tím je člověk stále v napětí a nezatěžuje se hluchými místy.

Oko bere (2008)

Šedivý průměr, který nezvedne ani Kevin Spacey, scénář lehce prohlédnutelný bez větší hloubky či snahy vtáhnout nás do děje, dost předvídatelný filmeček, možná škoda, že moc nerozumím Black Jacku, třeba bych pak hodnocení zvedl.

Banditi (2001)

Ze začátku to vypadalo na velmi dobrou komedii, ustřední dvojice je velmi zajmavá, film nabírá poměrně pěkně na obrátkách, přepadení bank jsou udělaná velmi dobře a vtipně. Ovšem potom se z toho stala romantická komedie a to mě přestalo bavit, konec to ale opět zvedá na výborné 4 hvězdičky