Květy války (2011)

Když jeden vidí, co Japonci během války podnikali, tak se ten samý diví, že jim tam Američani hodili bomby jen dvě.

Americké psycho (2000)

Paradoxně jsem se fakt zasmála, jen kdyby tvůrce objasnil pořádně konec, tak to bude i za 4*

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

V porovnání s jinými válečně laděnými filmy byl Corelli slabší, akorát do tří hvězdiček, ale prostě Řecko... Když si ho jednou zamilujete, tak to prostě trvá.

Švadlena (2015)

Čokoláda bez čokolády, nýbrž se šaty, a namísto říčního piráta přijde australský neotesanec, lumberjack - aneb jak se na každou svini vaří voda.

Black Books (2000) (seriál)

Netušila jsem, že znám i českou, žijící a naprosto reálnou verzi Bernarda. A ono to jde... včetně toho bordelu.

Chappie (2015) odpad!

Stejně smysluplné jako účast Die Antwoord na letošním Rock for People...

Divočina (2014)

Chcete spáchat sebevraždu? Tak si pusťte Divočinu, nic vás k tomu nedožene rychleji.

Trpaslík - Pátek (2017) (epizoda)

"S dlouhým ů, Jardo, s dlouhým ů" Smích na hranici - brečím, dusím se. Dneska mě genialita vtipu bavila. Zlo má přece mnoho podob, ne? :D

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Za A - RocknRolla byla prostě lepší. Za B - Alicia Vikander byla strašná kočka a šedesátková móda potěšila. A za C - vlastně ani nevím, o čem to pořádně mělo být :D