Nelítostný souboj (1995)

Dlouho sem se bál té dlouhé stopáže, ale teď už vím, že sem neměl důvod proč. :) Film pro mě naprosto brilantní, TOP v žánru, hlavní dvojce tak geniální, že ani nevíte komu fandit více...(stejně sem měl raději De Nira) Ale ani herci ve vedlejší roli včele s Val Kilmerem se opravdu nemají za co stydět. Navíc to finále...nezapomenutelné.

Aljaška v plamenech (1994)

Já toho chlapa nesnáším, škoda že není TOP 10 nejhorší herců, v tomhle případě vlastně i režisérů. Ale i tak musím uznat, že tohle ještě vcelku šlo, má i horší.

Samotáři (2000)

Výtečné. Bláznivý a posedlý Trojan, věčně zhulený Macháček chrlící hlášky jednu za druhou..., pro mě tady absolutní špička.

Igby (2002)

Trošku minela. Vcelku originální snímek o trvdohlavém klukovi co chce vobčůrat svět. Ale pro mě špatné podané, bez patřičné lehkosti, málo nad věcí.

Grindhouse: Don't (2007)

Don't! Některé vtipnější, některé méně. Ale stále originální.

Spalovač mrtvol (1968)

Řekl bych, že lepší než knížní předloha (I když tam jsem trpěl syndromem husí kůže též). Neuvěřitelný Hrušínský ve své životní roli demonstrující přerod z milujícího manžela a otce do...však víte.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nevím, možná bych měl ještě s hodnocením počkat, ale poté co jsem viděl na začátku Indyho v ledničce přežít atomový výbuch a v 1/3 filmu malého záprtka z vesmíru a ten závěr...Pustím si to někdy ještě jednou.

Dexter: Early Cuts (2009) (seriál)

Dexter: Early Cuts aneb jak si zkrátit čekání na další sérii Dextera. Ale i tak, 100% plnící úlohu, netradiční potěšení, vyzdvižené o to víc C. Hallovým hlasem.

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Poněkud trapné a neuspokojující. Až na Wasabi, všechny díly opravdu Annoying.

Expendables: Postradatelní (2010)

Všechna čest. Jako zavzpomínání na časy, kdy vám stačil šíp na rozstřelení vrtulníku a počet nábojů se rovnal dvojnásobnému počtu usmrcených, se to ani lépe natočit nedalo. Testosteron srší všude kolem, desítky vybuchujících aut a zlámaný kostí, přesně tak, jak to máme rádi :)