Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Fuj ukamenovat toho kdo něco takovýho přišel.Všichni akorát umíraj,roděj,rozváděj se a zase spolu randěj.Je mi z toho blbě pro mě jeden z nejhorších seriálů vůbec sou dokonce tak ubohý že na nemocný pacienty maj jeden a ten samej pokoj a akorát změnej postele jinak to naaranžujou a vyměněj maníky co tam ležej. Nekonečná trapná slátanina pořád stejnech blbin.

Comeback (2008) (seriál)

Málo který český seriál se mi líbí,ale tento musím opravdu pochválit ikdyž první serie se mi zdá trošku lepší přeci jenom témata se pomalu vyčerpávaj.Parádní sitcom kde se těšim na každý novej díl.

Auta (2006)

Je to sice takový dementní příběh vo žijících autech,ale postavy a děj mě až do konce neskutečně bavili.

Kickboxer (1989)

Celkem normální film z prostředí ringu osmdesátých let.Jen trošku ty efekty by mohli být lepší.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Takovej normální americkej komediální seriál na způsob Ženatý se závazky.

Drž hubu! (2003)

Neni nad francouzský komedie.U tohodle jsem se smál ještě dlouho po skončení.Jelikož jsem ho shlédl při mém pobytu v nemocnici měl jsem díky tomu ještě lepší pocit :-)

Svět podle Prota (2001)

Pohoda a klid šel na mě z toho to filmu. Těžko se dá popsat tak úžasný film.Z žádného jiného filmu jsem neměl nakonci tak dobrý pocit.... :)

Lovci tornád (2007) (pořad)

Úžasný,dokumentárno dobrodružný seriál.Vždycky už se nemůžu dočkat na další díl.Je to plné napětí a zvratu.

Planeta 51 (2009)

Já jsem se u tohodle filmu dobře bavil a na to nepotřebuju ani aby to byl až takovej trhák.Akorát trošku ta předvídatelnost,ale to u těhle filmů je vždycky.

Stmívání (2008)

Skuste říct před 12-17 letou holkou Edwaaard nebo Jacoob a rozteče se vám blahem před vobličejem.Podle mě je to ohraná vysávačka z takovýho pohledu dnešní doby,aby se nad tim mohli rozplynout aspoň tyhle přívrženci.