Boku wa tomodači ga sukunai (2014)

Mě se film upřímně líbil a podle mě dobrá oddechovka. :-) Postavy mi sedly a žádná z nich mě nezklamala. Kodaka i Sena na mě působí zde daleko lépe než v anime zpracování a Yozora je o něco více výstřednější, ale nestěžuju si. :D Dějová linie je v průběhu filmu průměrná až nadprůměrná a konec se mi celkově líbil. 7/10

Aura (2013)

Velmi dobře zpracovaný film, který poukazuje na situaci v Japonsku, kde je příliš vysoký nátlak na místní společnost ohledně výkonu, řádu, respektu či pravidel. Následně určitá skupina toto tempo nezvládá, tak se uzavře či dokonce raději žije ve své realitě. Toto je případ hlavní holčičí postavy, která se drží své fantazie velmi věrně. Jsou zde prvky šikany, kde vidíme, jak lidé, co se něčím liší, mají velké problémy s ostatníma. Nechybí zde i komediální a romantické prvky, které tento film zpříjemňují a konec je takový, jaký má být. :-) Co asi musím vytknout (což nejsem jediný), je stavba z lavic :D . Vím, že to má člověk brát s nadhledem a jako efekt to působí na jednu stranu dobře a fantasticky, ale reálnější pevnost by působila v tomto filmu lépe. Silné ****

Boku wa tomodači ga sukunai - NEXT (2013) (série)

Tak já nevím, co si mám o tomto myslet upřímně, ale mám z toho spíše špatné pocity. Co se týče komediální stránky, tak ta nezklamala. Bavil jsem se, tedy ke konci ani moc ne. Už v průběhu série jsem tušil, že konec se zrovna moc nevyvede. Jeden z důvodů bylo sesazení Yozory na vedlejší kolej, což mě velice mrzí. Chápu, že se mělo třeba dostat daleko více prostoru ostatním holkám, ale tohle mi přišlo až moc. Dalším důvodem byl Kodaka, který mě začal ke konci iritovat. A ten poslední díl byl fakt hloupý. Obzvlášť úplně na konci, kde mi to přišlo udělané bez citu. Pokud udělají další sérii, tak doufám, že tento zbytečně nadělaný bordel uklidí. Snad hraný film bude mít lepší zakončení...

Lovci duchů (2005) (seriál)

Seriál, který si zaslouží plný počet hvězd. Tedy, kdyby byly jen tři série, tak bych tomu nejspíš udělil pouze čtyři hvězdičky, ale od čtvrté série by si to zasloužilo všech pět. Obzvlášť za řadu pátou, sedmou a nejnovější - osmou. Už to ani moc nejsou jednotlivé epizody, kde Winchestrovi obvykle likvidují duchy a zachraňují lidi. Je to více propojené s hlavním dějem a to dělá seriál kvalitnější (pravděpodobně i proto seriál stále žije). Devátá řada bude a snad vznikne i desátá. Tento seriál by si ji jistě zasloužil.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Z počátku to bylo pro mě spíše průměrné a na takové dvě, tři hvězdičky. Po konci druhé série byl na tom seriál celkově o chlup lépe, ale třetí, aktuální série má ovšem grády. Podobně jako u Upířích deníků se děj začal vylepšovat a nyní s napětím čekám, co se stane v dalším díle. Chtěl jsem dát spíše čtyři hvězdičky, ale nakonec udělím plný počet a doufám, že toto hodnocení i zůstane. :-)

Upíří deníky (2009) (seriál)

První polovina první série byla na dvě hvězdičky. Vcelku nudné a podobné Stmívání. Tehdy jsem to i zahodil. Stejný názor na to měla i moje ségra a když to později začali dávat na Nově, tak se na to z nudy dívala a říkala mi, že se to zlepšilo. Tak jsem tomu dal druhou šanci a jsem rád, že jsem tak učinil. Druhá polovina první série se skutečně o něco zlepšila a byla na tři hvězdičky. Druhá série na čtyři. Třetí a prozatím nejnovější - čtvrtá na pět. V seriálu se postupně zlepšuje děj a jsou zde zajímavější postavy. Co mě ale nejvíce baví, je akce a ta právě je především od té druhé poloviny první série. A celkově to není nic růžového, jelikož zde se likviduje hodně postav, jak špatných, tak i dobrých. Žádná obyčejná středoškolská love story to tedy není a doufám, že v budoucnosti si tu kvalitu bude i nadále udržovat.

The Tracey Ullman Show (1987) (seriál)

Stejný princip hodnocení jako u uživatelů B!shop a MarekT. :-)

Papíry (2012)

Ačkoliv se mi líbily více Cedulky, tak tohle bylo taky velmi pěkné. :-)

Desáté království (2000) (seriál)

Skvělá podívaná. Tvůrci výborně zpracovali různé pohádky (hodně se mi líbily scény spojované s Lucikou). A nejlepší z postav byl stejnak vlčák. :-) Jeho vtipným hláškám se musím smát dodnes. :-D

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Navzdory zdejšímu hodnocení musím napsat, že se mi to celkově líbilo. Měl jsem zrovna chuť na neanimovaný seriál, který by se odehrával ve škole a naskytlo se mi tohle. Byl to nenároční seriál na pohodu a kdyby to mělo více epizod, tak bych se rád na ně podíval. Musím ovšem vytknout hrubé chyby v seriálu, které byly do očí bijící. Za to by si zasloužili pár facek. Nutilo mě to ke snížení hodnocení na 2*, ale nakonec tu třetí tomu nechám, když přivřu obě oči.