Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 13 bodů
joey;)
slecna usmevava
Česko
cestovatelka :)
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Annie Hallová
(1977)
Přízračný svět
(2001)
Kramerová versus Kramer
(1979)
Griffin a Phoenixová
(1976)
Obyčejní lidé
(1980)
Cena za něžnost
(1983)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Uvnitř tančím
(2004)
Útěk do divočiny
(2007)
Horší už to nebude
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(19)
B!shop
gibbon
mustafa
Dreadd
plha
anu
effka
KubaKotek
Iriseque
Growel
gargamel22
vans0
eatmeout
hubertino
Vander
RoseMarry
Quinett
DresdenBoy
Houky