Foylova válka (2002) (seriál)

Seriál s velmi originálním námětem. Až do jeho shlédnutí jsem si myslel, že za války kriminalita nebyla. Ale ona byla i mezi padajícími bombami.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Pokud od toho nečekáte nic víc, než přiblblou americkou teenagerskou komedii s třicátníkama v hlavních rolích, tak se občas i zasmějete.

Hoří, má panenko (1967)

Jakožto vesničan a člen místního sboru dobrovolných hasičů nemůžu jinak než za 5*. Je neuvěřitelné, kolik postav ze svého okolí jsem v (ne) hercích poznal.

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Asi takhle. Podívejte se na YouTube na video od MrBeast, který také udělal adaptaci hry. Akorát mu stačilo video o délce 25 minut. Zkrátka, tohle mě nějak neoslovilo.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Rozhodně zajímavější než SG-1. Tvůrcům se alespoň trochu podařilo odpoutat od jejich tvůrčích klišé a vsadili na něco víc, než jen na panáky v uniformách. Samozřejmě nesmím opomenout vynikajícího Roberta Carlyla (i když mi přijde, že je to jen okopírovaný dr. Gaius Baltar z Battlestar Galacticy). Uvidíme, jaký bude vývoj v druhé polovině 1. série.

Hyde Park (2010) (pořad)

Mě se to líbí- jeden moderátor, jeden tázaný, spousta tazatelů a požadavek na krátké a jasné odpovědi. Tenhle pořad tu chyběl.

I Love You Phillip Morris (2009)

Sice je tam pár "pórkovitějších" scén, ale jinak příjemná oddychovka. A říkám si, jestli je McGregor heterosexuál nebo ne...

Iron Man (2008)

Rozhodně jedna ze zdařilých komiksových adaptací- narozdíl od Transformers a spol.

Jamieho revoluce ve stravování (2010) (pořad)

Aneb souboj s větrnými mlýny. Na jednu stranu chtějí Američané změnit svoje stravování (především středoškoláci), na stranu druhou jim po pár dnech dojde výdrž. Pěkné bylo Jamieho narážení na školskou byrokracii- čínské nudle se zeleninou mají málo zeleniny, v druhém jídle se však hranolky počítají jako zelenina a pizza jako chleba, neboť má kůrčičku. A to, že malé děti neumí používat příbory, resp. že jim je ani nedávají (k čemu taky, když jejich jídleníček je pizza- nugety- hamburger), vás už tak moc ani nepřekvapí.

Kellyho hrdinové (1970)

Zajímavý námět a především výborná ústřední melodie.