Sedm životů (2008)

Je jasné, že příběh je dojemný a citlivější povahy si ho vezmou k srdci. Úžasné na Seven Pounds je to, že nám ukazuje, jak každý člověk na světě, může pomáhat někomu, komu život nedopřál tolik štěstí v té nejdůležitější věci, kterou máme a tou věcí je zdraví. Většinou Vás nějaká tragická událost změní. Mnohokrát a myslím si že ve více jak v 9 případech z 10, Vás poznamená negativně, pro Vaše okolí. Tenhle film, je přesným opakem. Ben promýšlí, jak změnit a zlepšit život lidem, kteří to potřebují více než on, více než ostatní. Důležité je, vzít si alespoň příklad, nebo vzít na vědomí, že je tu opravdu i někdo jiný, kdo má mnohem méně štěstí.

Ranhojič (2013)

Že má Ranhojič 150 minut, no a co? Když je pro Vás něco dobrodružství, baví Vás to, není to žádný problém. Vynikající dobrodružství za poznáním vědy a touhy. Hlavní herec mě mile překvapil. Ben byl jistota a přenádherná Emma, to bylo opravdu skvostné! Nelituji jediné vteřiny a jediné scény. Ranhojič je vynikající film, který si zaslouží jen samé pozitivní ohlasy a reakce. 150 minut? 150%

Králův dvojník (2012)

Byeong-heon Lee podal bezchybný herecký výkon. Nic není dokonalé, ale dovolím si díky němu udělit pětihvězdičkové hodnocení.

Nejvyšší nabídka (2013)

Víc než skvělý film. Rush je bezesporu "opět" ten nejlepší. Vskutku, nic jsem nečekal, ale to je pomyslné lhaní sám sobě. Tam kde hraje "Král" Geoffrey, od toho se musí něco čekat. Myslím, že se ti smíchala důmyslná režie s herci, kteří dokáží kouzlit. Výborná doprovázející hudba, tomu jen nasvědčovala. Je bolestnější nechat se oklamat? Nebo je bolestnější přijít o milovaného člověka lží? Jestli není na blázinec tohle, tak pak už nevím co by mělo. Přišel snímek, který vytěžil maximum ze své základny.

Neúplatní (1987)

V poslední době jednoznačně nejlepší film, co jsem viděl. Není to gangsterka, ale je to o mafii. Nejvíc se mi líbilo, jak vypadaly střechy budov. Připomnělo mi to hru Mafia! :) Nejlepší je Sir Sean Connery, kterého výborně doplňují ostatní herci v čele s Kevinem Costnerem. 95! :))

Banshee (2013) (seriál)

Není to borec co každého zkosí, je to jen borec co tomu dodává říz. Banshee jako takové je maloměsto, ve kterém se děje vše, a to, že se tam připletli 2 občané, co prchají před minulostí a rány byly znovu otevřeny je tou nejvýraznější pointou. Směs situací a momentů libých i nelibých, divák si najde vždy něco (většinu) co ho bude bavit a na co se těší v průběhu každého dílu nejvíc. Mě baví Proctor a jeho drsňácký pohled na Banshee jako takové. Druhá série? Jednoznačně 5 hvězd!

Muž z oceli (2013)

Nač se zabývat a zdržovat tím, když byl Kal-El dítě, každý jistě dobře ten příběh zná a ví o čem to je. Takhle jsem si naprosto dokonale vysnil finálový boj, který se táhne celkem dlouho a tím myslím i ten předfinální. Té akce je tam tolik, že jsem byl nadšen. Potěšilo mě hlavně nezdržování se s ničím, žádné patlání, ale přímo rovné věci a postoje. Henry je pro tuhle roli skvělý, režisér Snyder? Klobouk dolů, skvělá práce přináší ovoce. Za absolutní vrchol považuji souboj, ve kterém Kal-El ztratí tak, jak pravil jeho nevlastní otec, ale tím, že ztratil i mnohem více získal. Ztratil lidské životy, naopak zachránil úplně vše. Mnohem lepší film než Avengers, a to mě mrzí že v nich Superman nemá žádné zastoupení. Parádička.

Iron Man 3 (2013)

Například, když Tonymu helikoptéry ničily dům na útesu v Malibu, připadal jsem si jako v ukázce na nejnovější Battlefield. Nový Iron Man přidal na vtipu a rozhodně neubral na akčnosti scén. Milovník akčních a zároveň komedií si musí přijít na své, jako já. "Ty seš Iron Man?" "Už to tak bude." "Podle novin jsi mrtvej." Kupa vtipných dialogů je velmi vydařená a na vývoj filmu to zanechává velmi pozitivní pohled. Iron Man 3, mně přijde nejvíc flexibilnější. Více než předchozí dva. jako bychom byli v daleké budoucnosti a Iron Man se musí vypořádat jak se strašáky z minulosti, tak s nepřáteli ze současnosti. Iron man bude navždy nejhlavnější postavou Roberta Downeyho jr. Vynikající výkon Bena Kingsleyho v jedné z vedlejších rolí. Gwyneth byla kouzelná a má skvěle vypracované bříško, mňamka na závěr.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Můj nejoblíbenější pan režisér. Film, od kterého jsem nic nečekal. Nemyslel jsem si, že mně bude černobílý animovaný film bavit. Nevěřil jsem a ani nedoufal v to, že mě dojme. V úžasném časovém pásmu, úžasné dobrodružství na malém plácku. Tohle není velkofilm. Tohle je jen film, ve kterém je kousek srdíčka, rozumu, citu, nápaditosti a hlavně velké představivosti. Sparky je pejsek, kterého si musíte zamilovat, nebo jej alespoň mít rádi.

To byl zítra flám (2010)

Musím říci jak jsem spokojený, protože Hot Tub Time Machine je dobře herecky obsazeným a zábavně napsaným filmem. U mě, jako amatéra snímek působí v nejvyšších patrech komediální společnosti, kde herci nepřehrávají, ale i nadále mají co předvádět a bavit mě. Šmrnc tomu dodal vynikající dabing Roba Corddryho, který když ze sebe vytrousil jakoukoliv hlášku a v každé hlášce bylo sprosté slovo, tak to bylo vtipné. Vtipný a zároveň dějově zajímavý snímek.